پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۱۳۹۵۵
تاریخ انتشار: ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۰۰:۵۶
پاشایی در مسیر اجرای سومین رکورد فرهنگی ورزشی خود؛
در آستانه برگزاری هشتمین المپیاد ملی فرهنگی ورزشی دانشجویان به میزبانی خوزستان، مصاحبه ای با کیومرث پاشایی دانشجوی ورزشکار و رکورد دار ملی پیام نور انجام دادیم ،این ورزشکارکه از اهالی منطقه زلزله زده غرب کشورمی باشد دررشته مدیریت ورزشی اشتغال به تحصیل دارد،وی تا کنون در دو المپیادموفق به ثبت رکورد فرهنگی ورزشی شده است..

در آستانه برگزاری هشتمین المپیاد ملی فرهنگی ورزشی دانشجویان به میزبانی خوزستان، مصاحبه ای با کیومرث پاشایی دانشجوی ورزشکار و رکورد دار ملی پیام نور انجام دادیم ،این ورزشکارکه از اهالی منطقه زلزله زده غرب کشورمی باشد دررشته مدیریت ورزشی اشتغال به تحصیل دارد،وی تا کنون در دو المپیادموفق به ثبت رکورد فرهنگی ورزشی شده است.

ازافتخارات ورزشی خود را بگویید؟

به غیر از عناوین ورزشی که در سطح شهرستان ، استان و مناطق کشور دارم، در المپیاد خرم آباد به یک عنوان دوم تیمی دست یافتیم .

نخستین رکورد خود را در سیزدهمین المپیاد(مشهد) به ثبت رساندم ودر اولین المپیاد ورزش های همگانی (تهران )دومین رکورد فرهنگی ورزشی خود را اجرا کردم.

از حمایت در ورزش بهره مند شده اید؟

حمایت تکه ای از پازل موفقیت است.

اگر یک مدیر در حوزه تربیت بدنی ،ورزشی باشد ، با دید ویژه ورزشکار و نخبه ورزشی خود را مورد حمایت قرار می دهد.

در سیزدهمین المپیاد فرهنگی ورزشی به میزبانی مشهد در سایه لطف خداوند وبانیروی ارادت به ساحت مقدس امام هشتم و با حمایت همه جانبه دکتر پور کیانی مدیرتربیت بدنی وقت وزارت علوم مسیر اجرا و ثبت رکوردم مهیا شد.

در اولین المپیاد ورزش های همگانی به میزبانی تهران ، دکتر نصیرزاده مدیر تربیت بدنی پیام نورکشور بنده را مورد لطف قرارداد و شرایط حضورم را ممکن ساخت که باردیگر با حمایت ویژ ه دکتر محمد پور کیانی توانستم رکورد شکنی کنم .

در پایان این رکورد ،کارم موردتوجه قرارگرفت و این دو بزرگوار ،با مساعدت دکتر دهخدا رئیس فدراسیون ورزش های دانشجویی خیلی تلاش کردند که به برترین رویداد بین المللی دانشجویان یعنی یونیورساید در چین تایپه اعزام شوم ولی متاسفانه بدشانسی سد راهم شد. واز سویی زمان معرفی واخذویزامحدود شده بود،درواقع قسمت نشد وتقدیربه این صورت رقم خورد.

ازتمرینات ومربیانت بگویید؟

خوش بختانه دوستان خوب و تحصیل کرده ای دارم که در زمینه های علم تمرین و تغذیه و هر آنچه نیاز داشته باشم از این عزیزان کمک می گیرم. و ممنون لطف و دیدگاه مثبت شان هستم .

از دو مربی پهلوان منش و فنی ام حاج یزدان فرزایی و دکتر شهریار عباسیان کمال تشکر را دارم.

برای المپیاد هشتم چه برنامه ای دارید؟

در نیمه دو سال گذشته در حوزه ورزش برخوردهای خوبی ندیدم و تصمیم گرفتم که ازورزش فاصله بگیرم اما لطف خدا و راهنمایی دوستان خوبم باعث شد خیلی زود به شرایط عادی برگردم و تمریناتم را از صفر شروع کردم ودرحال حاضردرمسیر آماده سازی هستم .

دراین دوره دکتر نصیرزاده شرایط حضورم را مهیا کرده اند وانتظارحمایت همه جانبه دارم.

با توجه به تمرینات سخت وطاقت فرسایم ،اگرتا زمان المپیاد آسیب دیدگی نداشته باشم وشرایط آب وهوایی شهر میزبان عادی باشد،امیدوارم موفق شوم

با نیت ارادت به چهارده معصوم رکورد فرهنگی ورزشی خود را اجرا کنم وخبر موفقیتم باعث شادی هم وطنان زلزله زده ام در غرب کشور(سرپل ذهاب وقصرشیرین)شود.

از رکورد و ویژگی ها ی برنامه خود بگویید؟

رکورد یعنی کار تازه ، سخت و منحصر به فرد،کار الگو بودن افتخار دارم بعنوان خبرنگار ، نویسنده ورزش ودانشجو، ورزشکارم و رکورد دارملی هستم و رکوردهای را که موفق به اجرا آن شدم فرهنگی ورزشی بوده ومهارت فردی ورزشی در نوع خود بی نظیر است

حرف پایانی

از حمایت دکتر شول مدیر تربیت بدنی دانشگاهم تشکر می کنم و در این المپیاد بطور ویژه از حمایت همه جانبه دکتر نصیر زاده که شامل حالم خواهد شد کمال تشکر و قدردانی را دارم.

امیدوارم با دعاهای پدر و مادرم که همیشه بدرقه راهم بوده و همت خود بتوانم این بار نیز به موفقیت دست یابم.


نویسنده:سیدمحمد موسوی
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: