پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۱۳۹۸۵
تاریخ انتشار: ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۰۶:۴۱
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان سیستان وبلوچستان گفت: در تابستان امسال برنامه هایی با رویکرد توانمندسازی و مهارت افزایی در سطح کانون های استان اجرا می شود
پایگاه خبری تحلیلی گیتی آنلاین از زاهدان، معصومه هادی در نشست خبری با اصحاب رسانه در زاهدان اظهار داشت: در استان سیستان و بلوچستان ۲۸ مرکز کانون پرورش فکری  کودکان و نوجوانان وجود دارد که در هر کدام بین ۱۰ تا ۳۰ هزار جلد کتاب وجود دارد.

وی با اشاره به رشد ۱۲درصدی امانت دهی کتاب در مراکز پرورش فکری کودکان و نوجوانان سیستان و بلوچستان، تصریح کرد: برنامه «شب قصه لالایی» برای اولین بار در زمستان سال گذشته در استان برگزار شد که طی آن مربیان برای کودکان به قصه گویی پرداختند.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان سیستان و بلوچستان گفت: کانون های پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان در ایام تعطیلات نوروز امسال نیز فعال بودند و در قالب طرح عیدانه کتاب رایگان به کودکان و نوجوانان به عنوان عیدی اهدا شد.

هادی ادامه داد: همچنین در جهت تحقق شعار سال ۹۷ و حمایت از کالای ایرانی مقررشده تا در تابستان امسال برنامه هایی با رویکرد توانمند سازی و مهارت افزایی در سطح کانون های  پرورش فکری کودکان و نوجوانان سیستان وبلوچستان اجرایی شود.

وی بیان کرد: کانون های پرورش فکری کودکان و نوجوانان به منظور ایجاد شرایطی متناسب با نیازهای کودکان و نوجوانان فعالیت می کنند.
نویسنده:فرشته بامری
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: