پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۱۳۹۸۶
تاریخ انتشار: ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۰۶:۵۱
با حضور معاون رئیس جمهور
با حضور معاون رئیس جمهور تفاهم نامه همکاری منطقه ویژه انرژی های تجدیدپذیر و منطقه ویژه علم و فناوری در سیستان و بلوچستان به امضا رسید
پایگاه خبری تحلیلی گیتی آنلاین از زاهدان، سورنا ستاری در مراسم امضای این تفاهم نامه که دراستانداری برگزارشد، اظهار داشت: در استان سیستان و بلوچستان ظرفیت های متعددی در بخش های گردشگری، صنایع دستی و منابع طبیعی وجود دارد که باید برای حل مشکلات موجود در منطقه از آنها بهره برداری کرد.

وی با اشاره به اینکه راه حل مشکلات استان پول نیست بلکه ذهن خلاق و نو آورانه است، افزود: به مدد ذهن خلاق و دانش  امروز ۳۴۰۰ شرکت دانش بنیان در کشور فعالیت دارند و بسیاری از این شرکت ها توسط جوانان و در سطح کلان ملی مطرح شده اند.

وی با تاکید بر ضرورت توجه به نیروی انسانی بیان کرد: باید از نیروی انسانی به عنوان بزرگترین سرمایه، بهره برداری کرد زیرا انسان با کمک اندیشه و ذهن خلاق می تواند راهگشای مشکلات باشد و توسعه را بدون منابع مالی محقق سازد.

معاون علمی و فناوری رئیس جمهور تصریح کرد: نوآوری، حمایت از شرکت های دانش بنیان و توجه به نیروی انسانی از مهمترین مباحثی هستند که باید مورد توجه باشند.

مدیرعامل منطقه آزادچابهار نیز گفت: منطقه آزاد چابهار به عنوان یکی از طرفین این تفاهم نامه ظرفیتهای متعددی در بخش علم و فناوری دارد.

کردی افزود: تاکنون بادانشگاههای متعددی از جمله صندوق فناوری عمان و پارک نوآوری مسقط مذاکره و تفاهم نامه هایی به امضا رسیده است.
نویسنده:فرشته بامری
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: