پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۱۳۹۸۷
تاریخ انتشار: ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۰۷:۰۹
معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری سیستان و بلوچستان گفت:طی یکسال گذشته ۹۸/۵درصد از برنامه های مصوب در بحث پیشگیری از وقوع جرم در استان عملیاتی و محقق شده است.

پایگاه خبری تحلیلی گیتی آنلاین از زاهدان، به محمدعلی حمیدیان ظهر امروز در جلسه شورای پیشگیری از وقوع جرم دادگستری سیستان و بلوچستان که در سالن «شهید بهشتی» دادگستری برگزار شد، اظهار داشت: در سال گذشته ۴۸ عنوان برنامه در معاونت پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان تدوین و اجرایی شده است.

وی افزود: در بحث آموزش ۵۴ کارگاه آموزشی با موضوعات آسیب های اجتماعی در سطح استان سیستان و بلوچستان برگزار شد که از این طریق مخاطبان با آسیب های اجتماعی و راه های پیشگیری از آن آشنا شدند.

معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری سیستان و بلوچستان تصریح کرد: در این مدت باهمکاری ۳۸ نهاد و دستگاه اجرایی ۱۲۹جلسه در قالب کارگروه پیشگیری از وقوع جرم در سطح استان برگزار شده است.

وی خاطر نشان کرد: در سال جاری نیز ۳۵عنوان برنامه با همکاری دستگاه های متولی در بخش های مختلف در جهت کاهش و کنترل آسیب های اجتماعی اجرا می شود.

حمیدیان با اشاره به اینکه این معاونت رتبه برتر در کشور را به جهت عملکرد به خود اختصاص داده است، گفت: درصدد هستیم تعداد سازمان هایی که با این معاونت همکاری دارند را به ۴۰ سازمان افزایش دهیم.

نویسنده:فرشته بامری
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: