پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۱۴۰۲۱
تاریخ انتشار: ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۷:۵۱
باحضور فرمانده سپاه سلمان همایش تجلیل از شبانان و گله داران استان در باغ امام علی (ع) زاهدان برگزار شد

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی گیتی آنلاین از زاهدان،  فرمانده سپاه سلمان در این مراسم اظهار داشت:
جامعه عشایری کشور به عنوان میراث دار هویت دینی وفرهنگی می تواندنقش موثری در تولید و اقتصاد مقاومتی ایفا کند.
سردار معروفی با اشاره به مقوله دامداری و تولید صنایع دستی در جامه عشایری افزود: جامعه عشایری تمامی مایحتاج خود راباتکیه بردارایی ها و امکانات موجود تامین می نماید از این رو در بحث اقتصاد مقاومتی حرفهای زیادی برای گفتن دارد.
وی افزود: سپاه ارتباط تنگاتنگی با عشایر دارد و  با برگزاری جلسات و دیدارهای مختلف به شناسایی نیازها و رفع مشکلات آنان می پردازد. و در این خصوص اقدامات موثری را نیزاجرایی کرده است.
وی با اشاره به نقش این قشر در پیروزی انقلاب اسلامی تصریح کرد: دراین برهه عشایر سلحشور و با ایمان کشورمان با لبیک گفتن به فرمان امام خمینی(ره) با دولت و ملت متحد شدند،ودر عصرحاضر نیز بیش از  8 هزار نفر نیروی امنیتی عشایر در استان  با روحیه بیگانه ستیزی، بیشترین نقش را در امنیت پایدار استان ایفا می کنند.
سردار معروفی گفت:سپاه سلمان برای اولین بار این همایش را برگزار کرد زیرا معتقد است توجه به عشایر نباید از روی ترحم باشد بلکه آنان شایسته تکریم و ارج نهادن هستند.
فرمانده سپاه سلمان خاطرنشان کرد: امروز جمعیتی را که برای همایش دعوت کرده بودیم به صورت کامل حضور پیدا کردند که این حضور نشانه و مفهوم هوشمندی مردم است، واین حضور آگاهانه و عاشقانه و دغدغه مند ستودنی است.
نویسنده:فرشته بامری
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: