پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۱۴۰۳۹
تاریخ انتشار: ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۲۰:۲۵

" بسم الله الرحمن الرحیم "

 يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُواْ كُتِبَ عَلَيْكُمُ الصِّيَامُ كَمَا كُتِبَ عَلَى الَّذِينَ مِن قَبْلِكُمْ لَعَلَّكُمْ تَتَّقُونَ (183بقره)

 اى كسانى كه ايمان آورده‏ايد روزه بر شما مقرر شده است همان گونه كه بر كسانى كه پيش از شما مقرر شده بود، باشد كه پرهيزگارى كنيد.

 حلول ماه مبارک رمضان، ماه مهمانی خدا،آغاز و فرصتی دوباره است برای صعود و فتح قله های معنویت ، این ماه پر فضیلت ، تداعی بخش بهار قرآن و تفکر ناب یگانگی و یکتاپرستی در میان ملت های مسلمان جهان است .

 فلسفه ی عبادت انسان ساز و تربیت آفرین در ماه رمضان، محملی برای برکات مادی و معنوی فراوان در جامعه است در این ماه ، امنیت جامعه و توجه به طهارت و پاکی نفس افزوده شده ، آمار جرائم و آسیب های اجتماعی کاهش می یابند و آیینه ی دلها در بستر عناصر فرهنگی  و دینی مساعد و مناسب دریافت آموزه های الهی خواهند شد.

 حلول این ماه پر فضیلت و  حلاوت اولین افطار بر سفره مهمانی الهی را به همه مسلمانان و روزه داران تبریک و تهنیت عرض نموده ،ضمن التماس دعا از مردم شریف منطقه، در ماه صیام چنانکه شایسته کرامات و فضایل  بهار قرآن است ، از حرمت های آن در انظار عموم، صیانت خواهند نمود.

 

                      التماس دعا

      معاون فرمانداری شهرستان آزادشهر

                 حسین لاری کمانانتهای پیام/*
نویسنده:رحمت گلستانی
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: