پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۱۴۱۳۶
تاریخ انتشار: ۰۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۶
دادستان عمومی کرمان خبر داد:
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان از کاهش 60 درصدی فوتی های ناشی از حوادث حین کار در کرمان طی یکسال گذشته خبر داد و گفت: خوشبختانه از سال 93 که کارگروه پیشگیری از حوادث حین کار در دادستانی کرمان تشکیل شده است روند آمار کشته های حین کار به شدت کاهش یافته است.
گیتی آنلاین-"دادخدا سالاری" در تشریح عملکرد تعدادی از کارگروه های دادسرای عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان گفت: در حال حاضر 10 کارگروه فعال در دادستانی کرمان امر صیانت از حقوق عامه و حفظ حقوق شهروندی و بیت المال را با جدیت دنبال می کنند.

وی افزود: طی یک سال گذشته بالغ بر 421 مورد بازرسی از کارگاه های ساختمانی انجام شده است و در این رابطه تعداد کارگاه های اعلام نقض شده 326 مورد، تعداد کارگاه های پرخطر شناسایی شده 249 مورد و تعداد کارگاه های رفع تعطیل شده 11 مورد گزارش شده است.

این مقام قضائی اعلام کرد: پیشگیری از وقوع فوت های ناشی از سقوط از ارتفاع در کارگاه های ساختمانی مورد تاکید کارگروه پیشگیری از حوادث حین کار است.

وی افزایش ایمنی کارگاه ها به مفهوم مندرج در قانون کار و همچنین معاضدت با اداره کار،رفاه و تعاون اجتماعی برای اجرای صحیح موازین مندرج در قانون کار واعمال نظارت کاربردی را از مهمترین اهداف این کارگروه بر شمرد.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: