پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۱۴۴۶۷
تاریخ انتشار: ۱۷ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۹:۲۰
نماینده مردم خاش در مجلس:
نماینده مردم خاش، میرجاوه و نصرت آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: سیاست های اقتصادی دولت نیازمند اصلاح و بازنگری است تا مشکلات این بخش مرتفع شود
به گزارش گیتی آنلاین، به نقل از مهر ،  علی کرد ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه که در محل دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت در زاهدان برگزار شد با انتقاد از سیاست های اقتصادی دولت اظهار داشت: دولت باید سیاست هایی اتخاذ کند که در آن حمایت از کالای ایرانی و شکوفایی اقتصاد ملی در اولویت قرار داشته باشد.

وی افزود: خشکسالی یکی از مشکلات مهم سیستان و بلوچستان است که مصائب زیادی را برای مردم استان به وجود آورده است از این رو نمایندگان مردم وظیفه دارند تا رسالت خویش را از طریق قانون گذاری و شرکت در جلسات و نظارت بر عملکرد دستگاه های اجرایی نسبت به مردم ادا کنند.

نماینده مردم خاش، میرجاوه و نصرت آباد در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: امروز یکی از مشکلات مردم تبعات خشکسالی در منطقه است زیرا به سبب ۲ دهه خشکسالی طوفان های شن سال هاست که در استان سیستان و بلوچستان جولان می دهد.

کرد با اشاره به ایجاد زیرساخت های جاده ای ایجاد شده در شهرهای «میرجاوه»، «تمین»، «کورین»، «نصرت آباد» و «خاش» اظهار داشت: خوشبختانه در حال حاضر وضعیت راه های مواصلاتی در این حوزه مطلوب است و ایجاد ۴۵کیلومتر جاده دو بانده از «میرجاوه به سمت «خاش» نیز در مرحله مناقصه قرار دارد که به زودی عملیات اجرایی آن آغاز می شود.


نماینده مردم خاش، میرجاوه و نصرت آباد در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: با پیگیری هایی که انجام شده کمک هایی برای کشاورزان و دامداران در نظر گرفته شده اما کافی نیست و برای حمایت از این قشر باید برنامه هایی کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت تصویب و اجرایی شود.

وی با تاکید بر توسعه انسانی در استان سیستان و بلوچستان گفت: در بحث توسعه انسانی در حوزه انتخابیه خاش، میرجاوه و نصرت آباد به آموزش و پرورش و آموزش عالی توجه ویژه ای شده و اکنون تمامی مناطق روستایی و شهری این منطقه تحت پوشش آموزش و پرورش قرار دارد و دیگر دانش آموز بازمانده از تحصیل در این منطقه نداریم.

گفتنی است،  در این نشست خبری موضوعاتی نظیر گازرسانی به شهرهای فاقد شبکه گاز، شناسایی و رفع مشکلات مردم، نقش اصحاب رسانه در جامعه، اتحاد بین مردم و بهره گیری از ظرفیت های مرز نیز مورد بحث و بررسی قرار گرفت
نویسنده:فرشته بامری
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: