پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۱۴۴۹۴
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۴

به گزارش خبرنگار گیتی آنلاین در زاهدان،

فرمانده انتظامی استان گفت:طی سه عملیات پلیسی که توسط ماموران انتظامی شهرستان سرباز و ایرانشهر صورت گرفت، هفت قاچاقچی دستگیر و پنح تن مواد مخدر که در پنج باب منزل در حاشیه شهر نگهداری می شد، کشف شد.
همچنین در یک عملیات پلیسی دیگر یک باند مواد مخدر در شهرستان دلگان متلاشی شد ودر پاکسازی منطقه میزان دو تن و ۳۱۰کیلوگرم تریاک کشف و ضبط شد.

............

مدیر عامل ستاد دیه استان گفت: جمعی از خیران و بازاریان شهرستان ایرانشهر در حرکتی معنوی ، ۲۰۵میلیون تومان به زندانیان جرائم غیر عمد اهدا کردند.
در شهرستان ایرانشهر 8 زندانی جرائم غیر عمد با 771 میلیون تومان بدهی در انتطار دستان سخاوتمندانه مردم نوعدوست این شهرستان هستند تا به آغوش گرم خانواده خود بازگردند.

...............

رئیس اداره شیلات شهرستان زهک گفت: یک میلیون و 850 هزار قطعه لارو ماهی از نوع کپور و آمور(شیرماهی) از ابتدای اردیبهشت تا کنون در ۴۴باب استخر دومنظوره بتنی و خاکی این شهرستان رها سازی شده است.
.................

مدیر کل کمیته امداد امام خمینی استان: در ماه مبارک رمضان بیش از هفت هزار سبد کالا  و ۵۸هزار غذای گرم بین نیازمندان و فقرا توزیع شده است.
.................

مدیر کل انتقال خون استان گفت: مردم نوعدوست سیستان و بلوچستان در شبهای قدر هزارو ۲۶۴واحد خون به نیازمندان اهداکردند. البته روزانه در استان ۳۵۰واحد خون مصرف می شود.

...................

طوفان گردو خاک شعاع دید در زهک را به ۲۰۰متر و در زابل را به ۲هزار متر کاهش داد وغلظت ریزگردها سبب شد تا ایستگاههای هواشناسی وضعیت هوای منطقه را ۶برابر وضعیت ناسالم و ۲و نیم برابر حالت بحرانی و خطرناک ثبت کنند.
نویسنده:فرشته بامری
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: