پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۱۴۶۳۰
تاریخ انتشار: ۲۴ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۴
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب شهری سیستان و بلوچستان گفت: ۳ پروژه آبرسانی در سطح استان در حال اجرا است که با اجرای این پروژه ها مشکل آب در این مناطق رفع می شود.
گیتی آنلاین،به نقل از مهر،  محسن میرادی ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه سیستان و بلوچستان که در محل تصفیه خانه شهر زاهدان برگزار شد، اظهار داشت: در بخش فاضلاب ۵ پروژه در سطح استان در دست اجرا است که برای اتمام آنها نیاز به ۶۰۰ میلیارد تومان اعتبار است که در صورت تامین اعتبار روند اجرای این پروژه ها تسریع پیدا می کند.

وی افزود: همچنین ۳ پروژه آبرسانی نیز در سیستان و بلوچستان در دست اجرا است که شمل پروژه های آبرسانی منطقه سیستان، آبرسانی از سد «کارواندر» به خاش و آبرسانی از چابهار به کنارک می شود که این پروژه ها تا افق ۱۴۱۵ مشکل آب را در این مناطق رفع می کند.

میرادی گفت: در برخی مناطق شهری سیستان و بلوچستان احتمال دارد به دلیل گرمای هوا و تغییر الگوی مصرف به طور معدود با افت فشار آب و قطع موقت آن مواجه باشیم، که این اتفاق موقتی است.

وی با اشاره به اینکه ۳۵۰ لیتر در ثانیه کمبود آب داریم، بیان کرد: انشعابات جدید آب، گرمای هوا و افزایش مصرف آب سبب تنش های آبی می شود.

میرادی با دعوت شهروندان به مصرف بهینه آب گفت: اگر هر کدام از شهروندان بتوانند روزانه ۳۰ لیتر آب صرفه جویی کنند قطعا می توان به تامین آب پایدار دست یافت
نویسنده:فرشته بامری
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: