پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۱۴۷۴۷
تاریخ انتشار: ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۴
'مجید روحانی' سرمربی سابق تیم ملی ضمن نظارت بر تمرین های تیم منتخب استان طرح استعدادیابی رده های سنی پایه را نیز بر عهده گرفت.


 هیات اسکواش استان برای پیشرفت در بخش قهرمانی و عضویت ورزشکاران خود در ترکیب تیم های ملی قراردادی چهار ساله با سرمربی سابق تیم ملی ایران انعقاد کرده و این مربی با تجربه از فروردین سال جاری کار خود را در ارومیه آغاز کرده است.

طرح استعدادیابی  بر اساس هماهنگی های انجام شده با مسوولان آموزش و پرورش و مدارس به طور منظم در خانه اسکواش ارومیه زیر نظر 'مجید روحانی' که ریاست کمیته استعدادیابی هیات اسکواش استان را نیز بر عهده دارد، در حال برگزاری است.

هیات اسکواش آذربایجان غربی فعالیت خود را از سال 1389 آغاز کرده است و به عنوان یک هیات نوپا در طول مدت هشت سال توانسته در ارزیابی فدراسیون جزو پنج هیات برتر ایران قرار گیرد.
هم اکنون در شهرستان های میاندوآب، ارومیه، اشنویه و پیرانشهر سالن اسکواش وجود دارد ولی هیات شهرستان های نقده، خوی، سلماس و مهاباد فاقد خانه اسکواش است.

اسکواش ورزشی راکتی است که به صورت تک ‌نفره (2 بازیکن) و دونفره (4 بازیکن) در زمینی کاملا احاطه ‌شده با دیوارهای معمولا شیشه‌ ای بازی می‌شود و شیشه‌ای بودن دیوارها تماشای بازی توسط تماشاگران را امکان‌ پذیر می‌کند.

یکی از دشواری‌ های اسکواش این است که برخلاف دیگر ورزش‌های راکتی، توپ در اغلب اوقات از پشت سر بازیکن می‌آید و هدف اصلی این بازی، ضربه‌ ای به توپ است که حریف نتواند به راحتی ضربه بعدی را به دیوار بزند و یا به دشواری واکنش نشان دهد
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: