پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۱۴۷۴۸
تاریخ انتشار: ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۲
نماینده مردم شهرستان های پیرانشهر و سردشت در مجلس شورای اسلامی گفت: کمیسیون پزشکی دانش آموزان شین آبادی فردا (سه شنبه) برگزار و در مورد اعزام آنان به خارج از کشور جهت ادامه درمان، تصمیم گیری می شود.


رسول خضری با اشاره به اینکه این کمیسیون با حضور پزشکان متخصص، دانش آموزان و والدین آنان و به ریاست دکتر جواد فاطمی برگزار خواهد شد، گفت: این جلسه قرار بود در اواخر فروردین سال جاری برگزار شود ولی به دلیل حضور 2 نفر از متخصصان عضو این کمیسیون در خارج از کشور و پیش رو بودن امتحانات پایان سال تحصیلی دانش آموزان به اواخر خرداد ماه موکول شده بود.

چندی پیش برخی از رسانه های خارجی از اعزام این دانش آموزان به آمریکا جهت ادامه درمان خبر داده بودند که با موضع گیری های والدین و برخی از مسوولان مواجه شد.

دکتر جواد فاطمی، رییس تیم پزشکی دانش آموزان شین آبادی پس از این فضاسازی رسانه ای تاکید کرده بود که هیچ کشوری برای اعزام و ادامه درمان این دانش آموزان تعیین نشده است و در مورد ادامه درمان آنان در کمیسیون پزشکی پیش رو تصمیم گیری خواهد شد.

 در 15 آذر سال 1391 شمسی، دبستان دخترانه ای در روستای شین‌آباد پیرانشهر از توابع آذربایجان غربی آتش گرفت که در نتیجه آن 2 نفر از دانش آموزان در اثر شدت جراحت جان خود را از دست دادند و 14 نفر دیگر هم دچار سوختگی شدید شدند.

این دانش آموزان و والدین آنان با وجود تحمل صدمات روحی و جسمی همچنان با دلهایی پر از امید و آرزو به روزهای آینده و تصمیم گیری کمسیسیون پزشکی می نگرند.
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: