پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۱۴۸۶۳
تاریخ انتشار: ۰۲ تير ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۲
زاهدی خبر داد:
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی گفت: در سفر امروز وزیر ارتباطات و فناوری به استان کرمان ۸۸ ایستگاه مخابراتی تلفن همراه در بیش از ۲۶۲ روستا بهره‌برداری و همچنین تعداد ۱۱۲سایت مخابراتی تلفن همراه نسل بالا در استان افتتاح خواهد شد.
گیتی آنلاین-زاهدی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی گفت:در نشست با مدیر کل ارتباطات استان کرمان مقرر شد که در سفر امروز (دوم تیرماه) وزیر ارتباطات و فناوری به استان کرمان، ۸۸ ایستگاه مخابراتی تلفن همراه دربیش از ۲۶۲ روستا که بالغ بر ۷۰۰ کیلومتر از جاده‌های استان را تحت پوشش شبکه های تلفن همراه قرار خواهند داد، به‌بهره برداری می‌رسد.

وی خاطرنشان کرد: همچنین در این سفر مقرر شد با پیگیری‌های صورت گرفته، تعداد ۱۱۲سایت مخابراتی تلفن همراه نسل‌های بالا که در شهرها و جاده‌های استان نصب شده، افتتاح می‌شود.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: عملیات بهره‌برداری از خدمات شبکه ایرانسل در 2 هزار و 432 روستا که در ۶ ماه اخیر ( پس از شورای اداری 29 آذرماه سال گذشته) به پایان رسیده است، انجام می‌شود.

وی بیان کرد: همچنین از طرح واگذاری تلفن خانگی در یک هزار و 348 روستای محروم استان که ایجاد شده است، رونمایی می‌شود.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: