پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۱۵۰۳۱
تاریخ انتشار: ۰۸ تير ۱۳۹۷ - ۱۸:۵۳
رئیسی:
گیتی آنلاین - تولیت آستان قدس رضوی گفت: به رغم تلقین ناتوانی و ناکارآمدی و تهدیدات مختلف دشمنان علیه نظام اسلامی، راه برون رفت از همه مشکلات وجود دارد.
به گزارش گیتی آنلاین ؛ حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی در مراسم اهدای مدال‌های تیم ربوکاپ دانشگاه آزاد اسلامی در مسابقات جهانی تورنتوی کانادا به آستان قدس رضوی تصریح کرد: اگر به کارنامه اقدامات شهید دکتر بهشتی و فرهیختگانی که در حادثه هفتم تیرماه به شهادت رسیدند، در انقلاب و پس از پیروزی انقلاب توجه کنید، جلوه‌های فراوانی از دلسوزی، توجه به خدا، مردم‌داری و «ما می‌توانیم» مشاهده می‌کنید.

وی با بیان اینکه یکی از نکات بسیار مهمی که دشمن از ابتدای انقلاب اسلامی در آن دمیده، القای ناکارآمدی بوده، افزود: تبلیغ و تلقین ناکارآمدی نظام اسلامی از سوی دشمنان مربوط به امروز نیست؛ از ابتدای انقلاب دشمن در تلاش است تا اینگونه القا کند که شما نظامی به نام اسلام نمی‌توانید برپا و اداره کنید.

وی اضافه کرد: امام (ره) پرچم «ما می‌توانیم» را برافراشتند و رهبر معظم انقلاب همواره به ما آموخته اند که همت این ملت و جوانان آن می‌تواند کشور را مبتنی بر دین و آموزه‌های دینی اداره کند و به پیش ببرد.

عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری گفت: ۸ سال جنگ تحمیلی را جوانان افتخارآمیز و عزت آفرین ما اداره کردند و پس از پیروزی انقلاب هم هرجا اتکال به خدا و اعتماد به نفس وجود داشت، شاهد پیشرفت کشور بوده ایم.

وی با بیان اینکه در حوزه هایی، چون هوا و فضا و صنعت هسته‌ای جوانان ما تلاش کردند، ارزش‌هایی آفریدند و به توانایی این کشور افزودند، تاکید کرد: در مقابل این توانمندی ها، در هر حوزه‌ای که افراد و مدیران احساس توانایی نکردند ما دچار مشکل شده ایم. حوزه مشکل ما بود.

عضو مجلس خبرگان رهبری با تبریک به دانشجویان برگزیده دانشگاه آزاد در مسابقات جهانی روبوکاپ گفت: دانش و توانمندی شما پیش چشم بسیاری از دانشگاه‌های دنیا به نمایش گذاشته شد و مدال افتخار کسب کردید، این توانمندی نماد جوانان کشور است و جلوه صدق فرمایش رهبر معظم انقلاب و مسئولان دلسوزی است که در گوشه و کنار کشور بر شعار «ما می‌توانیم» تاکید دارند.

وی تصریح کرد: علی‌رغم تهدید‌های دشمن راه برون رفت از همه موانع وجود دارد و این به برکت نیرو‌های توانمند، انقلابی و دانشمندی است که می‌توانند با پیوند بین علم، اقتصاد و سیاست راه‌های برون رفت از مشکلات را پیش روی ما بگذارند.

حجت الاسلام و المسلمین رئیسی خطاب به دانشجویان قهرمان علمی گفت: اینکه قهرمانی و توانمندی خودتان را از امام رضا (ع) و معنویتی که از این آستان کسب کرده ایدید، می‌دانید و به صورت نمادین آنچه برایتان بسیار ارزشمند است با دل و جان به امام رضا (ع) اهدا می‌کنید، بسیار پر معناست.

وی همچنین افزود: امروز در هفتم تیرماه در این مکان مقدس به شهید بهشتی و همه اندیشمندان شهیدمان می‌گوییم جوانان ما به برکت انقلاب به درجه‌ای رسیده اند که می‌توانند با بهره گیری از علم و فناوری در همه عرصه‌ها کشور را بسازند و به پیش ببرند و همه تهدید‌ها را تبدیل به فرصت کنند.

 

انتهای پیام/

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:رحمت گلستانی
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: