پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۱۵۲۴۸
تاریخ انتشار: ۱۸ تير ۱۳۹۷ - ۱۸:۲۳

به گزارش خبرنگار گیتی آنلاین،

- معاون استاندار سیستان و بلوچستان و فرماندار شهرستان ویژه ایرانشهر گفت: افت ولتاژ شهر و بخش مرکزی این شهرستان با نصب ترانس دوم پست 603 کورکاکیان بر طرف شد.

- مردم سیستان و بلوچستان با دیگر در سالروز شهادت مظلومانه صادق آل محمد(ص) امام جعفر صادق(ع) سیاه پوش شدند و از شب گذشته با حضور در مساجد، تکایا و حسینه ها به عزاداری پرداختند.

_نماینده مردم شهرستانهای زابل، هیرمند، زهک، هامون و نیمروز در مجلس شورای اسلامی گفت: سالانه 300 میلیون متر مکعب آب یعنی 11 برابر میزان آب انتقالی از این مخازن به زاهدان، تبخیر و از دسترس خارج می شود

_معاون استاندار سیستان و بلوچستان و فرماندار شهرستان ویژه ایرانشهر گفت: شوراهای اسلامی و دهیاران نقش مهمی در رونق اقتصادی روستاییان و تحقق اقتصاد مقاومتی دارند.

- فرمانده انتظامی ایرانشهر در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: با اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و دستگیری 60 سارق حرفه ای، شمار سرقت ها در این شهرستان 73 درصد کاهش یافت.

_فرمانده انتظامی زاهدان مرکز سیستان و بلوچستان گفت: 35 معتاد متجاهر در طرح ارتقاء امنیت این شهرستان شناسایی و دستگیر شدند.

_معاون اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زاهدان گفت: یک مجموعه تجاری با 20 باب اتاق در زاهدان به همت خیر نیکوکار به سمن های فعال در عرصه بهداشت و درمان این دانشگاه اختصاص یافت.

_مدیر جهاد کشاورزی چابهار در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: 40 کیلومتر جاده دسترسی به مزارع در طول یک سال اخیر در این شهرستان با هدف سهولت در حمل و نقل ماشین آلات و ادوات، جابجایی نهاده ها و انتقال محصولات کشاورزی ساخته شده است

- نماینده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح در سیستان و بلوچستان گفت: پیکر پاک و مطهر شهید حسن قوچ اسماعیلی از شهدای دوران دفاع مقدس استان از طریق آزمایش DNA شناسایی شد.

- مدیر کل دامپزشکی سیستان و بلوچستان گفت: دامپزشک متخلف بخش غیر دولتی در زابل علاوه بر تحمل حبس یک ساله به پرداخت یک میلیارد و 280 میلیون تومان جزای نقدی محکوم شد.

_با مشارکت موسسه خیریه فاطمه الزهرا(س)و کمیته امداد امام خمینی(ره)۲۶دستگاه کولر آبی در مناطق محروم استان توزیع می شود.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:فرشته بامری
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: