پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۱۵۳۱۷
تاریخ انتشار: ۲۳ تير ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۴
جلسه چشمی با مدیران استقلال
مدافع استقلال می‌گوید اولویتش ماندن در استقلال است اما سرنوشت تمدید قراردادش پس از جلسه با مدیران آبی‌ها مشخص خواهد شد.

به گزارش ایسنا، روزبه چشمی مدافع تیم فوتبال استقلال برای مذاکره با مدیران این تیم بر سر تمدید قراردادش با آبی‌ها در این باشگاه حضور یافت.

او پیش از حضور در دفتر باشگاه در جمع خبرنگاران درباره تمدید قراردادش اظهار کرد: امروز(شنبه) به این دلیل به باشگاه آمده‌ام تا درباره آینده‌ام با مسئولان استقلال صحبتی داشته باشم. پس از این جلسه، برای فصل بعد تصمیم‌گیری خواهم کرد.

چشمی در پاسخ به خبرنگاری مبنی بر ماندن در استقلال تصریح کرد: اولویت نخست من برای فصل اینده استقلال است اما همه چیز بعد از این جلسه مشخص خواهد شد.

چشمی بعد از پایان جلسه نیز اظهار کرد: در جلسه صحبت‌هایی صورت گرفت و من نیز طبق قول‌هایی که در حد توانم بود، با باشگاه راه آمدم. امیدوارم دو طرف یکسان کوتاه بیایند. فکر می کنم تا جایی که می‌شد راه آمدم و فردا نیز جلسه دیگری خواهیم داشت.

وی افزود: بحث مالی مطرح نبود و مسائل دیگری بود که به بحث‌های مالی اولویت داشت و فردا درباره مسائل مالی صحبت خواهیم کرد. بعد از جام‌جهانی برای بسیاری از بازیکن‌ها پیشنهاد آمد و عده‌ای نیز لژیونر شدند. من قبل جام جهانی هم پیشنهاد داشتم. دوست دارم نتایج جلسات به‌گونه‌ای باشد که من در استقلال بمانم زیرا این تیم را از ته قلبم دوست دارم. فکر می‌کنم حس خوبی بین من و باشگاه برقرار است.

چشمی اضافه کرد: در جلسه‌ای که قرار است فردا برگزار شود، افتخاری حضور خواهد داشت. من در هفته سوم روند درمانی خودم هستم و طبق گفته پزشکان 8 هفته طول می‌کشد و امیدوارم تا یک ماه دیگر به میادین باز گردم.

انتهای پیام

«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: