پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۱۵۳۶۹
تاریخ انتشار: ۲۵ تير ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۳
زاهدان- معاون امنیتی انتظامی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: مهندس نقشه بردار طرح راه آهن در دست ساخت «زاهدان- چابهار» از چنگ آدم ربایان آزاد شد.
گیتی آنلاین،  به نقل از روابط عمومی استانداری سیستان و بلوچستان، محمد هادی مرعشی اظهار داشت: این مهندس نقشه بردار هنگام کار در طرح راه آهن «زاهدان- چابهار» در محدوده روستای «مرادعلی» بخش «کورین» شهرستان زاهدان در روز ۱۹ تیرماه سال جاری توسط ۲ فرد مسلح ناشناس ربوده شده بود.

وی افزود: پس از وقوع این حادثه اقدامات و پیگیری های لازم از سوی معاونت امنیتی انتظامی استانداری، فرمانداری زاهدان، بخشداری کورین و نیروهای امنیتی از طریق معتمدان و ریش سفیدان منطقه انجام و در نهایت منجر به آزاد سازی این گروگان شد.

وی اضافه کرد: مهندس «محسن صمیمی» که با هدف اخاذی ربوده شده بود بدون پرداخت هیچ وجهی آزاد شد.

معاون امنیتی انتظامی استاندار سیستان و بلوچستان تصریح کرد: نیروهای امنیتی و انتظامی با همکاری معتمدان و ریش سفیدان و قشرهای مختلف مردم با جان و دل از امنیت موجود استان حفاظت و تلاش خستگی ناپذیری در ارتقا احساس امنیت در جامعه دارند و با مخلان نظم و امنیت عمومی طبق قانون به شدت برخورد می کنند.

وی از تلاش فرمانداری زاهدان، بخشداری کورین، نیروهای امنیتی و معتمدان و ریش سفیدان این شهرستان تقدیر کرد و از عموم مردم خواست بیش از پیش در راستای حفظ امنیت پایدار با نیروهای امنیتی و انتظامی همکاری داشته باشند.
نویسنده:فرشته بامری
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: