پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۱۵۴۰۴
تاریخ انتشار: ۲۶ تير ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۴
زابل - وزیر ورزش و جوانان در سفر به منطقه سیستان با ورزشکاران این منطقه از نزدیک به گفتگو نشست
گیتی آنلاین_به نقل از روابط عمومی ورزش و جوانان استان،  مسعود سلطانی فر ظهر امروز دردیدار با ورزشکارن و جوانان منطقه سیستان که در سالن اجتماعات فرمانداری زابل برگزار شد، اظهار داشت: قطعا با وحدت و همدلی که در همه صحنه های انقلاب از ملت ایران دیده شده و همچنین با اتخاذ تدابیر لازم از سوی مسئولان می توانیم در برابر همه تهدیدات مقاومت کنیم.

وی با تاکید بر استفاده از همه ظرفیت های موجود افزود: دولت با تمام عزم، اراده و توان خود در تلاش است تا همه نیاز های مردم را تامین کند.

وزیر ورزش و جوانان ادامه داد: استان سیستان و بلوچستان در زمینه های مختلف به خصوص ورزش دارای پتانسیل ها و استعداد های فراوانی است که باید به آنها توجه ویژه ای شود.

وی با اشاره به اینکه تعداد ۴ هزار پروژه نیمه تمام ورزشی در سطح کشور وجود دارد، گفت: امیدواریم همه این پروژه ها تا ۳ سال آینده و پیش از پایان دولت دوازده به بهره برداری برسند.

سلطانی فر  با اشاره به اینکه سالن کشتی شهرستان زابل تا فروردین ماه سال آینده به بهره برداری می رسد، تصریح کرد: تلاش می کنیم پروژه های اولویت دار در استان سیستان و بلوچستان و به خصوص منطقه سیستان حداکثر تا ۲ تا ۳ سال آینده به بهره برداری برسد.

وزیر ورزش و جوانان افزود: در تلاشیم هم در بخش ورزش همگانی و هم در بخش ورزش قهرمانی از همه ظرفیت ها و امکانات استفاده شود تا شرایط مناسبی برای مردم منطقه سیستان فراهم شود.


«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:فرشته بامری
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: