پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۱۵۶۷۰
تاریخ انتشار: ۰۶ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۱
رضا بهرامی رییس اداره آب و فاضلاب کهنوج
رضا بهرامی رییس اداره آب و فاضلاب کهنوج گفت: نتایج آزمایشگاه فاضلاب نشان دهنده افزایش بهداشت عمومی و تصفیه کیفی و مطلوب فاضلاب است.

گیتی آنلاین-رضا بهرامی رییس اداره آب و فاضلاب کهنوج گفت: نتایج آزمایشگاه فاضلاب نشان دهنده افزایش بهداشت عمومی و تصفیه کیفی و مطلوب فاضلاب است.

 رضا بهرامی رییس اداره اب و فاضلاب کهنوج با بیان اینکه شبکه فاضلاب و تصفیه خانه فاضلاب شهرستان کهنوج یکی از شاخصه های مهم توسعه شهری در شهرستان کهنوج است، افزود: با توجه به محدودیت های منابع آبی موجود در این منطقه، این پروژه یکی از پروژه های تاثیرگذار در این حوزه به شمار می آید.

وی خاطر نشان کرد: جمع‌آوری و دفع بهداشتی فاضلاب با هدف سالم‌سازی محیط زیست شهری، افزایش سطح بهداشت عمومی، محیطی و منطقه‌ای، ممانعت از آلودگی آب‌های سطحی و زیرزمینی و محیط زیست از محل فاضلاب‌های شهری و تامین ظرفیت تصفیه و انتقال بخش عمده فاضلاب جمع‌آوری شده سطح شهر کهنوج از مهم ترین اهداف ایجاد تصفیه‌خانه فاضلاب شهرستان کهنوج است.

افلاطون صالحی کارشناس آزمایشگاه تصفیه خانه فاضلاب کهنوج نیز با بیان اینکه از اول خرداد تا پایان تیر ماه ،۱۳۷ مورد نمونه آزمایش فاضلاب در ازمایشگاه فاضلاب کهنوج انجام شده است افزود:  این آزمایش ها شامل آزمایش نمونه های میکروبی، شیمیایی، Cod, Bod,Tss, Mlvss, Mlss, TDs,
 اندازه گیری PH, دما و کلر باقیمانده می باشد که شرایط کیفی تصفیه فاضلاب را در حد مطلوب نشان می دهد.

«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:محمدرضا قنبرپور
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: