پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۱۵۷۹۲
تاریخ انتشار: ۰۹ مرداد ۱۳۹۷ - ۲۲:۲۲
سیدحسن خمینی:
تهران- حجت الاسلام «سیدحسن خمینی» یادگار امام خمینی (ره) با بیان اینکه موفقیت های ورزشی باعث ایجاد امید در جامعه می شود، گفت: امروز به نشاط اجتماعی و احساس افتخار و غرور نیاز داریم.
به گزارش گیتی آنلاین، حجت الاسلام سیدحسن خمینی امروز (سه شنبه) در آیین بدرقه کاروان ایران به جاکارتا در هتل المپیک با بیان اینکه سطح ورزش ایران امروز بالاتر از آسیاست، گفت: ورزش یکی از بزرگترین عوامل غرور آفرین ملی است همان طور که فوتبال در جام جهانی با نمایش زیبا توانست امید بسیار بزرگی در دل مردم ایجاد کند. 
نوه بنیانگذار جمهوری اسلامی ادامه داد: امروز برای من روز خوبی است؛ وزیر ورزش و جوانان یک ساعت پیش با من تماس گرفت و برنامه را اعلام کرد و من هم با شادمانی آمدم.
حجت الاسلام خمینی به افتخارات ورزشکاران ایران در رقابت های جام جهانی اشاره کرد و اظهار داشت: جسارت و دوندگی بی امان میلاد محمدی، بازی خوب امید ابراهیمی، حرکت کم نظیر علیرضا بیرانوند و تحرّک تک تک اعضای تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی مسکو، امید و غرور ملی کم نظیری را در دل مردم ایجاد کرد.
وی خطاب به ورزشکاران گفت: خودتان را نمایندگان غرورآفرین ملت ایران بدانید؛ امروز بیش از هرچیز به حس غرور افتخار نیاز داریم که از بزرگترین عوامل ایجاد این حس، مدال های رنگارنگی است که در بازی های آسیایی بدست می آورید.

انتهای پیام/*

منبع : ایرنا 
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:رحمت گلستانی
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: