پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۱۵۷۹۳
تاریخ انتشار: ۱۰ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۲:۵۶
در مرحله نخست مسابقات دو و میدانی لیگ پیشتازان و نونهالان منطقه پنج کشور؛
گیتی آنلاین - کرمانشاه - مرحله نخست مسابقات دو و میدانی لیگ پیشتازان و نونهالان منطقه پنج به میزبانی استان کرمانشاه برگزار شد و تیم کرمانشاه به مقام قهرمانی دست یافت
 مرحله نخست مسابقات دو و میدانی لیگ پیشتازان و نونهالان منطقه پنج به میزبانی استان کرمانشاه برگزار شد.
احمد روشن زاده رئیس هیئت دو و میدانی استان کرمانشاه در گفتگو با خبرنگار ورزشی پویندگان غرب اظهار داشت ،  مرحله نخست مسابقات لیگ نونهالان که متولدین 1 فروردین ماه 1383 تا پایان سال 1384 و لیگ پیشتازان که متولدین 11 دی ماه 1380 تا 29 اسفندماه 1382 در آن حضور داشتند در هر دو بخش پسران و دختران در روزهای 5 و 7 مردادماه برگزار شد.
 وی تصریح کرد رقابتهای منطقه 5 کشور با حضور تیمهای همدان، کرمانشاه، ایلام، کردستان، لرستان و خوزستان به میزبانی استان کرمانشاه انجام گرفت و تیم کرمانشاه توانست با کسب   ۸ طلا ۲ نقره ۲ برنز در جایگاه نخست قرار بگیرد و تیمهای همدان و کردستان نیز به ترتیب دوم و سوم شدند   در پایان این رقابت ها  نتایج انفرادی  زیر در ماده های مختلف بدست آمد : 
۱۰۰متر
۱-  مصیب ساعد موچشی از کردستان  با زمان ۱۱.۲۰
۲- علیرضا معینی پور از لرستان با زمان ۱۱.۳۰ 
۳- علی روشن زاده از کرمانشاه الف با زمان ۱۲.۰۰
۱۱۰ با مانع 
۱-  محمد مهدی کاشفی حلیم از همدان با زمان ۱۶.۴۰
۲- علی رضایی از خوزستان با زمان ۱۸.۶۰
۳- شاهین محمدی از کردستان با زمان ۱۹.۲۰
۴۰۰متر 
۱- امیر رضا رفعتی از لرستان با زمان ۵۲.۱۰
۲- عبدلرحمان ناصری از کردستان با زمان ۵۳.۵۰
۳- سینا حشمتی از کرمانشاه الف با زمان ۵۴.۲۰
۸۰۰ متر 
۱- امیر فرزام صفری از کرمانشاه الف با زمان ۱.۵۷.۹۰
۲- امیر محمد سعیدی از همدان با زمان ۲.۰۴.۵۰
۳- علیرضا جمشاهی از ایلام با زمان ۲.۰۶.۲۰
۳۰۰۰متر
۱ - زانیار رحمانی از کردستان با زمان ۹.۴۶.۰۴
۲- مهدی لقمانی ادهم از همدان با زمان ۹.۴۹.۰۰
۳ - محمد باد افروز از لرستان با زمان ۹.۵۹.۶۰
 پرتاب وزنه 
۱-  اسر کوچکی از همدان ۱۴.۱۵
۲ - علی جعفری از ایلام ۱۳.۹۷
۳ -اشکان امینی کردستان ۱۳.۶۰
پرتاب نیزه 
۱- مهدی عنایتی از ایلام ۵۹ متر 
۲- امیر محمد خانی از ایلام ۴۱.۱۴
۳- محمد رضا الیاسی از خوزستان ۳۵.۷۸
پرتاب دیسک 
۱ -متین حقیقی از کرمانشاه الف ۴۲.۰۲
۲- میثاق حردانی از خوزستان ۳۲.۶۶
۳- امیر حسین صالحی از لرستان ۳۱.۷۰
پرش ارتفاع
۱- امیر حسین کرمی از همدان ۱.۷۵
۲- علی یوسف وند از لرستان ۱.۴۵
پرش طول
۱- آرین آسوق از کرمانشاه الف ۵.۲۹
۲- امیر حسین علیشاهی از لرستان ۵.۲۷ 
۳- علیرضا سعادت از کرمانشاه ب ۴.۲۴
۱۰۰متر
۱- زانا احمدی از کردستان با زمان ۱۱.۸۰
۲- امیر محمد باقری از از همدان ۱۲.۶۰
۳- جویا خداپرست از کردستان ۱۲.۶۰
۱۱۰متر با مانع 
۱- امیر حسین زندی از همدان با زمان ۱۵.۰۰
۲- محمد مهدی صدری از کرمانشاه الف با زمان  ۱۶.۱۰ 
۳- آرین بتکن از کردستان ۱۷.۲۰
۴۰۰متر 
۱- علیرضا عبدی از خوزستان ۱.۰۴.۰۴
۲- علیرضا سالاری نیا از کرمانشاه ب ۱.۰۸.۰۰
۱۵۰۰متر 
۱- اسامه ویسی از کرمانشاه الف ۴.۵۹.۰۱
۲- احمد رضا نظری از همدان ۵.۱۵.۰۷
۳- امیر محمد آزادی از همدان ۵.۱۸.۰۳
پرتاب وزنه 
۱- پارسا کاشی از کرمانشاه الف ۱۰.۷۰
۲ - محمد حسین معتمد پور از خوزستان ۹.۰۹
۳- پویان بادامی از کرمانشاه ب ۸.۹۹
پرتاب دیسک
۱ - محمد شاطر آبادی از کرمانشاه الف ۳۴.۷۶
۲- حمید رضا هنر ور از کرمانشاه ب ۲۹.۴۵ 
۳- مبین گودرزی از لرستان ۲۸.۶۸ 
پرتاب نیزه 
۱- صابر پروانه از کرمانشاه ۲۱.۹۰
۲- آرمین شعبانی از کرمانشاه ۱۷.۵۰
پرش ارتفاع 
۱- پویا فصیحی از کرمانشاه الف ۱.۲۵
۲- امیر حسین امجدیان از کرمانشاه ب ۱.۲۰
پرش طول 
۱ - آرسام اسدی از خوزستان ۵.۴۵
۲- ابوالفضل ملکی از همدان ۴.۹۵
۳- ابولفضل شاه محمدی از همدان ۴.۸۷
رله سوئیسی 
۱- کردستان با زمان ۲.۰۷.۴
۲- کرمانشاه الف ۲.۱۰.۷
۳ - خوزستان ۲.۱۱.۷
نتیجه نهایی مسابقات 
۱- کرمانشاه الف ۸ طلا ۲ نقره ۲ برنز 
۲- همدان ۴ طلا ۵ نقره ۲ برنز 
۳- کردستان ۴ طلا ۱ نقره ۴ برنز
نویسنده:سیدمحمد موسوی
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: