پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۱۶۰۷۰
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۲:۴۴
در 48 ساعت گذشته رخ داد :
گیتی آنلاین - بازهم تصادف ، بازهم کشته ، باز هم قربانی و باز هم در جاده مرگ ، خبری کلیشه ای و تکراری که هر هفته خبرگزاریها و مسئولان پلیس راه استان کرمانشاه آن را مخابره می کنند، گویا جاده های استان کرمانشاه هرگز از خون قربانیان سوانح رانندگی خود سیراب نمی شوند.
به گزارش گیتی آنلاین منطقه کرمانشاه - در  دو روز گذشته چهار تن کشته و بیش از ده تن زخمی در سطح شهر و دو جاده خطرناک استان کرمانشاه  حاصل 3 حادثه رانندگی بودند.
 شامگاه روز چهارشنبه هفته جاری در مسیر کامیاران به کرمانشاه دو خودرو وانت و ال نود با هم برخورد کردند که متاسفانه این حادثه یک کشته و دو زخمی بر جای گذاشت و مجروحان حادثه پس از حضور نیروهای امدادی هلال احمر پایگاه برنجان به مراکز درمانی منتقل شدند.
 در حادثه مشابه دیگری نیز که در عصر جمعه اتفاق افتاد برخورد یک خودرو پراید با کامیون در دیگر جاده حادثه خیز استان یعنی محور روانسر- کرمانشاه دو تن دیگر کشته شدند که شوربختانه هر دو قربانی کودکان 6 و 12 ساله بودند که به گفته مسئولان و کارشناسان پلیس راه استان تجاوز به چپ خودرو پراید باعث بوجود آمدن این سانحه دلخراش شد .
اما خبر دیگری که باز هم در روز جمعه مخابره شد اینبار نه در جاده های برون شهری بلکه در داخل شهر کرمانشاه و حوالی میدان فردوسی اتفاق افتاد و در این حادثه رانندگی کامیون حامل تانکر آب متعلق به یکی از پیمانکاران شهرداری کرمانشاه پس از زیر گرفتن یک زن سالخورده باعث کشته شدن وی شد و سپس با میدان فردوسی برخورد و به سمت خیابان دلگشا کشیده شد که پس از برخورد با چند خودرو سواری و مجروح نمودن بیش از ده نفر متوقف شد .
ماموران پلیس و شاهدان عینی بریده شدن ترمز کامیون و سرعت بالای آن را عامل حادثه اعلام نمودند .

چهار کشته و بیش از ده نفر زخمی در فاصله کمتر از 48 ساعت را می توان یک فاجعه قلمداد کرد که متاسفانه با بی مسئولیتی مسئولان ذیربط در عدم بهبود شرایط جاده های حادثه خیز استان و همچنین عدم  رانندگی صحیح و رعایت نکردن قوانین راهنمایی و رانندگی توسط خود مردم ، هر روزه شاهد آن هستیم و متاسفانه روز به روز هم در حال افزایش است. این در حالی است که بارها رسانه های مکتوب و آنلاین استان در این زمینه گزارش تهیه کرده اند و رسیدگی به این مهم  توسط مدیریت ارشد استان ، ادارات و ارگانهای مسئول و ... را خواستار شده اند اما گویی بی تدبیری مسئولان ، کیفیت پایین خودروها و رانندگی نادرست برخی رانندگان دست در دست هم داده اند که جاده های استان کرمانشاه به  قتلگاه مردم مبدل شوند.


نویسنده:سید محمد موسوی
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: