پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۱۶۰۸۹
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۲
سرپرست تیم فوتبال استقلال اعتقاد دارد که تا این تیم خوب نتیجه می‌گیرد، یک نفر می‌آید و همه چیز را به‌هم می‌ریزد.

اصغر حاجیلو در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره محرومیت سجاد آقایی و اللهیار صیادمنش توسط کمیته اخلاق قدراسیون فوتبال به دلیل انجام حرکات غیرورزشی در بازی با ذوب‌آهن در هفته دوم لیگ برتر اظهار داشت: اگر فیلم این صحنه را دیده باشند، متوجه می‌شوند که قضیه آن‌طوری نبوده است که جلوه داده‌اند. این دو بازیکن جوان هستند و خبر محرومیت آنها بازتاب خوبی نخواهد داشت. هنوز حکم محرومیت آقایی و صیادمنش به باشگاه ابلاغ نشده است و اگر هم شود، قطعاً اعتراض خواهیم کرد.

وی افزود: اگر این دو بازیکن را یک ماه محرومیت کرده‌اند، بهتر است بگویند دیگر فوتبال بازی نکنند. شاید هم باید عینک‌مان را عوض کنیم! آقای تورک، رئیس کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال به خاطر مشغله‌هایی که دارد، حتماً فیلم این صحنه را ندیده است. اگر این دو بازیکن بزرگ و باتجربه بودند، خودمان هم محرومیت‌شان را قبول می‌کردیم، اما اینها جوان هستند. تورک قطعاً به خاطر پرونده‌هایی که دارد، برای بررسی این فیلم دقت نکرده است.

سرپرست تیم فوتبال استقلال خاطرنشان کرد: 100 بار صحنه بازی یادشده را دیدیم، اما چیزی پیدا نکردیم. تورک آن‌قدر پرونده دارد که نمی‌دانم چطور به این پرونده به این زودی رسیدگی شد، آن هم بدون اینکه ما را بخواهند، بازیکن را بخواهند و توضیح بگیرند! مطمئنیم که آقای تورک این فیلم را ندیده است. در فضای مجازی هواداران با هم کُری دارند و حرف‌های زیادی می‌زنند، اما اینها ارتباطی به اصل قضیه ندارد. چرا نگذاشتند یک روز از خوشحالی هواداران استقلال پس از برد مقابل تراکتورسازی بگذرد و این خبر را منتشر کردند؟ چرا حال خوش ما را ناخوش کردند؟

حاجیلو ادامه داد: باور کنید علی خطیر (معاون ورزشی باشگاه استقلال) فیلم این اتفاق را به صادق ورمزیار نشان داد و ورمزیار متوجه نشد چه اتفاقی افتاده است. آقایان! چرا نگذاشتید هواداران استقلال 24 ساعت به خاطر بازی سخت دیروز خوشحال باشند؟ حداقل می‌گذاشتید عصر امروز این حکم را اعلام کنید. چرا تا استقلال روند خوبی می‌گیرد، یک نفر می‌آید و همه چیز را به‌هم می‌زند؟ این چه معمایی است؟ تورک آدم واقع‌بینی بوده و دنبال حقیقت است. او باید ماجرا را ببیند و به آن رسیدگی کند. از صبح امروز تمرین ما به خاطر این حکم به‌هم ریخته است و 60 نفر با ما تماس گرفته‌اند. آقایان! خدا خوشی‌تان را نگیرد که خوشی ما را گرفتید.

وی در ادامه با اشاره به بحث‌هایی که درباره عدم تسلطش به زبان انگلیسی می‌شود، گفت: متأسفانه برخی‌ها به جای اینکه درباره تحصیلاتم سؤال کنند، بحث زبان را پیش می‌کشند. زمانی که بسیاری از اینها به دنیا نیامده بودند، من سال 1356 وارد دانشگاه شدم و مدرک گرفتم. این همه دانش و تجربه‌ای که در 45 سال گذشته کسب کرده‌ام را نمی‌پرسند، اما موضوع زبان را مطرح می‌کنند. اگر برخی‌ها دنبال مسائلی هستند، می‌توانند درباره زندگی شخصی من هم سؤال بپرسند.

سرپرست تیم فوتبال استقلال تصریح کرد: از برخی از خبرنگاران پرسیدم که آیا خودتان زبان انگلیسی بلد هستید که با وینفرد شفر سرمربی تیم صحبت کنید یا سؤال بپرسید؟ چرا وقتی من سرپرست تیم استقلال شدم برخی‌ها این سؤال را از من پرسیدند؟ چرا از 15 سرپرست تیم‌های دیگر نپرسیده‌اند؟ اگر فکر می‌کنند با این کار می‌توانند روی مغز من راه بروند، در اشتباه هستند. اصل سرپرستی، داشتن دانش و تجربه است، اما نمی‌دانم چرا بحث زبان را پیش می‌کشند. چرا این سؤال‌ها را از سرپرستان گذشته یا سرپرست تیم‌های دیگر نمی‌کنند؟ من خبرنگاران را دوست دارم و اشکالی ندارد که این سؤال‌ها را بپرسند، اما بهتر نبود درباره مدرک تحصیلی‌ام سؤال می‌کردند؟!

انتهای پیام/

«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: