پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۱۶۱۸۵
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۰
بزرگترین رقابت فرهنگی ورزشی دانشجویان کشور در شیراز با حضور قریب 4500 دانشجو از 120 دانشگاه کشور به مدت 20 روز به کار خود پایان داد.
به گزارش خبرنگار گیتی آنلاین-  خلیفه لو مسئول روابط عمومی دانشگاه سیستان و بلوچستان در این خصوص گفت: با توجه به مشکلات مالی پیش رو بعد از چندین جلسه کارشناسی با متخصصین ورزشی و مشورت با مربیان زحمت کش ورزش دانشگاه ، فقط 9 تیم از  14 تیم دارای سهمیه خود را اعزام  کرد.

وی افزود: در این راستا تیم شنا پسران در ماده 4 * 100 آزاد تیمی بر سکوی سوم ایستادند و تنها مدال کاروان ورزش دانشگاه را به ارمغان آوردند. و  تیم والیبال پسران با شرکت 18 تیم برتر از مدعیان دانشگاههای سراسر کشور و رقابت در گروه پنج تیمی،  بعد از 4 برد قاطع در مرحله گروهی رقابت ها بدون حتی یک ست باخته به حریفان و صعود مقتدرانه بعنوان سرگروه، در مرحله یک چهارم نهایی با واگذاری تنها یک بازی سرانجام پس از انجام هفت مسابقه دشوار با 6 برد و تنها یک باخت به مقام با ارزش پنجم المپیاد دست یافتند.
 وی با اشاره به اینکه  تیم شطرنج پسران به مقام نهم تیمی بعد از تیم هایی با حضور استاد بزرگان شطرنج کشور دست یافت. تصریح کرد: تیم فوتسال پسران هم بعد از توقف تیم بزرگ تهران (نایب قهرمان مسابقات)، برد شیرین تیم فسا، با واگذاری سومین بازی خود به تیم دانشگاه دزفول در مرحله گروهی متوقف شد.
  خلیفه لو گفت: تیم تیراندازی دختران در فینال مسابقات با امتیاز 585 امتیاز از 600 امتیاز به مقام هجدهم بعد از بازیکنان تیم ملی ایستاد و  تیم های کاراته و تنیس روی میز دختران و همچنین کاراته و کشتی آزاد پسران نتوانتستند به مراحل پایانی راه یابند.


نویسنده:فرشته بامری
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: