پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۱۶۲۸۷
تاریخ انتشار: ۲۷ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۲
مربی تیم فوتبال نساجی قائمشهر گفت:‌ در دقیقه ۹۰ دیدار مقابل فولاد خوزستان در یک صحنه فریاد زدم، پنالتی اما داور فقط به همین دلیل من را از روی نیمکت اخراج کرد.

کیانوش رحمتی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره شکست 2 بر یک تیم نساجی مازندران مقابل فولاد خوزستان در هفته چهارم لیگ برتر اظهار داشت: در نیمه اول بازی خیلی خوبی بود. بازیکنان با توجه به گرمای شدید هوا خیلی خوب بازی را شروع کردند و حتی به گل اول هم رسیدیم. طبیعی بود بعد از آن فولاد برای جبران نتیجه حمله کند.

وی ادامه داد: من هیچ بحثی در مورد داور ندارم، اما قضاوت بنیادی‌فر قطعاً روی نتیجه تأثیرگذار بود. او یک پنالتی در دقیقه 19 برای ما نگرفت و از طرفی هم یک پنالتی بی‌دلیل برای فولاد گرفت. شما می‌دانید وقتی از تیم میزبان پیش هستید و بازی به تساوی کشیده می‌شود،‌ انگیزه و انرژی مضاعفی به تیم حریف تزریق می‌شود. به هر حال فکر می‌کنم به هیچ وجه در این بازی مستحق باخت نبودیم. با آمدن ولسیانی و احمد عبدالله‌زاده هفته به هفته بهتر می‌شویم و به شرایطی که مدنظر خودمان و باشگاه است،‌ خواهیم رسید.

مربی تیم نساجی در مورد اعتراضاتش به قضاوت موعود بنیادی‌فر که در لحظات پایانی منجر به اخراجش از روی نیمکت شد، گفت: اعتراض من به صحنه مشکوک به پنالتی دقیقه 90 روی امید سینگ بود که پس از بازی فیلم آن را دیدم و واقعاً پنالتی هم نبود! من در این صحنه فقط فریاد زدم، پنالتی. داور هم به راحتی به همین دلیل من را از کنار زمین اخراج کرد. قبول دارم این صحنه پنالتی نبود، اما صحنه‌های دیگر بازی باید کارشناسی شود.

رحمتی در ادامه گفت: مردم قائمشهر و تیم نساجی پس از 24 سال سختی با یک مالک خصوصی به لیگ برتر صعود کرده‌اند. شما نگاه کنید در دو بازی قبلی مقابل تراکتورسازی و پارس جنوبی داور دو گل سالم ما را آفساید گرفت. بازی مقابل فولاد هم که یک پنالتی اشتباه برای حریف گرفتند. این مردم 24 سال رنج کشیدند و بخش خصوصی هم در این تیم در حال هزینه کردن است،‌ طوری نشود که همه را نا امید کنیم. ما به داوری اعتماد داریم و هیچ بحثی روی شخص خاصی نداریم و به همه داوران احترام می‌گذارم، اما در سه بازی از چهار بازی،‌ اشتباهات تأثیرگذاری علیه ما رخ داده است. شما نگاه کنید وقتی از چهار بازی در سه بازی آن این اشتباهات رخ می‌دهد، شما باید چه کار کنید؟

وی در پایان یادآور شد: بیشتر بازیکنان ما جوانانی هستند که نیاز به تجربه بیشتر در لیگ برتر دارند، اما با تمام وجود تلاش می‌کنند. ما در هر بازی کمترین فرصت را به تیم حریف می‌دهیم، ولی متأسفانه در برخی اوقات اشتباهات داوری یا اشتباهات فردی باعث می‌شود گل بخوریم. مطمئن باشید هفته به هفته تیم ما بهتر و هماهنگ‌تر می‌شود.

انتهای پیام/

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: