پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۱۶۳۶۱
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۷:۱۳
برای نخستین بار
مدیر کل بنادر و کشتیرانی سیستان و بلوچستان گفت: اسکی روی آب یکی از مفرح ترین ورزش های آبی است که تاکنون به صورت جدی در کشورمان مورد توجه قرار نگرفته است، تابستان امسال برای نخستین بار در خلیج چابهار راه اندازی شد.
به گزارش خبرنگار گیتی آنلاین- آقایی در این خصوص اظهار داشت: هم اکنون کلاس های آموزش اسکی روی بآب برای بانوان و آقایان آغاز شده است که به طور متوسط هر دوره آموزشی 10 جلسه به طول خواهد انجامید.

وی با تاکید بر ضرورت گسترش انواع ورزش های دریایی درسواحل مکران، افزود: البته تبحر در این رشته ورزشی همچون سایر رشته ها نیاز به ماه ها و سال ها تمرین دارد اما علاقه مندان با گذراندن همین 10 جلسه قادر خواهند بود تا به انجام این ورزش مفرح بپردازند.
وی تصریح کرد: هم اکنون شاهد فعالیت کلوپ های ویژه غواصی برای ارائه خدمات غواصی به گردشگران اعم از آقایان و بانوان در شهرستان ساحلی چابهار نیز هستیم.

مدیر کل بنادر و کشتیرانی سیستان و بلوچستان همچنین از ایجاد امکانات ویژه برای انجام انواع رشته های مرتبط با قایقرانی با همکاری هیئت قایقرانی استان سیستان و بلوچستان در چابهار خبر داد.

آقایی گفت: در حال حاضر شاهد انجام برگزاری کلاس های آموزشی قایقرانی باهمکاری هیئت قایقرانی استان سیستان و بلوچستان برای گردشگران و علاقه مندان به این رشته ورزشی هستیم تا در آینده نزدیک بیش از پیش شاهد انجام این ورزش مفرح در آبهای ساحلی دریای عمان باشیم.

وی در ادامه بر ضرورت آموزش های خاص و ویژه و آگاهی عموم مردم نسبت به دریا تاکید کرد و گفت: با وجود اینکه چابهار یک شهر بندری محسوب می شود اما علاقه مندان زیادی در این شهر برای پرداختن به ورزش های دریایی وجود ندارد.

«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:فرشته بامری
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: