پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۱۶۴۱۲
تاریخ انتشار: ۳۱ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۵
گیتی آنلاین _ رییس کمیسیون امور داخلی کشور وشوراها در مجلس ، بنده ازجمله نمایندگانی هستم که از طرح حمایت و به آن رای مثبت خواهم داد. قابل توضیح این که، این طرح بعد از تحویل به هیئت رئیسه به معاونت قوانین مجلس ارجاع شد تا طی روند قانونی به کمیسیون شوراها و امور داخلی ارجاع و بعد از بررسی در صحن مجلس مطرح شود و به محض مطرح شدن طرح در صحن علنی به آن رای خواهیم داد

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری گیتی آنلاین و به نقل از روابط عمومی خانه ملت _ محمدجواد کولیوند رییس کمیسیون امور داخلی کشور در مجلس در خصوص طرح یک فوریتی شفافیت آرای نمایندگان اظهار کرد:  یکی از بهترین معیارهای ارزیابی مردم از نمایندگان خود در مجلس این است که مردم بدانند که در خصوص طرح و لوایح مختلف در مجلس نمایندگان آنها چه نظراتی داشتند. طرح شفافیت آرای نمایندگان یکی از همان طرح هایی است که می توان به عنوان معیار ارزیابی مردم از نمایندگان  از آن سخن بمیان آورد. طرح  مذکور در روز چهارشنبه 17 مرداد تهیه و تحویل هیئت رئیسه مجلس شد.

نمایندمردم شریف استان البرز در مجلس شورای اسلامی در ادامه خاطرنشان کرد: طرح شفاف سازی رای نمایندگان به امضای 29 نماینده مجلس رسیده که این طرح  مشخص کننده رای های نمایندگان به عنوان آراء مثبت، منفی و حتی ممتنع است و به امضای تعدادی از نمایندگان رسیده که در حال حاضر جهت بررسی به هیات رییسه  تقدیم گردیده است.

دکتر کولیوند با تاکید بر این مطلب که نباید به شائبه ها و ظن و گمان های بی اساس دامن زد تصریح  نمود: بنظر می رسد زمانی که طرحی آماده می شود برخی از نمایندگان از طرح مطلع نباشند و این موضوع امری طبیعی است . لذا برای برخی افراد امکان شائبه وجود دارد که چرا نام  و امضای برخی نمایندگان در لیست مطرح نشده است. اما این موضوع دال بر این نیست که این طرح را قبول ندارند بلکه طرح را قبول دارند منتها از ان بی خبر بوده اند.
 .قابل توضیح این که، این طرح بعد از تحویل به هیئت رئیسه به معاونت قوانین مجلس ارجاع شد تا طی روند قانونی به کمیسیون شوراها و امور داخلی ارجاع و بعد از بررسی در صحن مجلس مطرح شود و بمحض مطرح شدن طرح در صحن علنی به آن رای خواهیم داد.

وی با تصریح این مطلب که، رای ممتنع باید از مجلس حذف شود، گفت: رای ممتنع معنی ندارد. رای یا مثبت است یا منفی؛ وقت آن رسیده که رای ممتنع در مجلس جمع شود
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: