پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۱۶۴۲۰
تاریخ انتشار: ۳۱ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۸:۲۱
باشگاه سپیدرود رشت برای چندمین‌ بار در ماه‌های اخیر در آستانه واگذاری قرار گرفته و خریدار جدید این باشگاه از دوستان نزدیک علی کریمی هستند.

در چند ماه گذشته مالکیت باشگاه سپیدرود یکی از پُر بحث‌ترین اتفاقات فوتبال، خصوصاً لیگ برتر بوده است. مالکیتی که هر چند ماه یک‌ دفعه به یک شخص واگذار شده اما تنها حاصل باقی‌مانده برای تیم ریشه‌دار شمالی، بلاتکلیفی،‌ سردرگمی و بدهی‌های انباشته‌ شده از خریدهای ناموفق است.

اکنون هم با گذشت چهار هفته از لیگ برتر،‌ سپیدرود برای چندمین بار در ماه‌های اخیر در آستانه تغییر مالکیت قرار دارد. محمد نوین مالک کنونی سپیدرود هفته گذشته مالکیت این باشگاه را نه به طور رسمی، اما عملاً به هیئت فوتبال گیلان واگذار کرده و این هیئت هم به دنبال خریدار جدید برای تیم پر طرفدار شمالی است.

 در میان متقضیان خرید سپیدرود، نام علی کریمی و دوستان او نیز دیده می‌شود. هر چند گفته می‌شود شهردار سابق رشت و جواد تن‌زاده مالک پیشین سپیدرود هم جزو متقضیان خرید این تیم هستند، اما محبوبیت علی کریمی در رشت باعث شده دوستان و نزدیکان او شانس بالایی برای خرید امتیاز این باشگاه داشته باشند. در همین زمینه جلساتی هم برگزار شده و از قرار معلوم توافقات خوبی نیز در این زمینه شکل گرفته است.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم،‌ اسپانسر و خریدار جدید سپیدرود یکی از شرایط اصلی خود برای ورود به این تیم را سرمربیگری علی کریمی عنوان کرده و قرار است با واگذاری امتیاز این باشگاه به خریداران جدید،‌ علی کریمی با اختیار تام دوباره سکان هدایت سرخ‌پوشان رشتی را بر عهده بگیرد. مربی که فصل گذشته هم در میانه راه به رشت آمد و توانست سهمیه لیگ برتری این شهر را حفظ کند.

انتهای پیام/

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: