پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۱۶۴۲۱
تاریخ انتشار: ۳۱ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۸:۲۳
یک رسانه بلژیکی از احتمال تبدیل شدن ملی‌پوش ایرانی تیم فوتبال شارلوا به بزرگ‌ترین انتقال تاریخی این باشگاه خبر داد.

به گزارش سایت والفوت بلژیک، باشگاه اف سی بروژ خواهان جذب کاوه رضایی، مهاجم تیم شارلوا در روزهای باقیمانده نقل‌وانتقالات تابستانی اروپاست. این باشگاه مطرح بلژیکی می‌خواهد برای مجاب‌کردن باشگاه شارلوا به فروش کاوه رضایی پیشنهاد خیره‌کننده هفت میلیون یورویی را ارائه کند.

این رسانه بلژیکی در ادامه خبرش آورده است: انتقال هفت میلیون یورویی کاوه رضایی به تیم اف سی بروژ می‌تواند بزرگ‌ترین انتقال تاریخی باشگاه شارلوا باشد. خیلی سخت است که ببینیم باشگاه شارلوا تحت چه شرایطی می‌خواهد این پیشنهاد فوق‌العاده مالی را برای فروش کاوه رضایی رد کند، مهاجمی که چند روز قبل قراردادش را تا سال 2022 میلادی تمدید کرد. شاید مهدی بیات (مدیرعامل باشگاه شارلوا) بخواهد پیش از خروج ملی‌پوش ایرانی به دنبال گزینه جایگزین باشد. به هر ترتیب وقتی پیشنهاد هفت میلیون یورویی روی میز قرار بگیرد، رد کردن آن سخت است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم،کاوه رضایی فصل گذشته به شارلوا در ژوپیلرلیگ بلژیک پیوست و بهترین  بازیکن و گلزن این تیم لقب گرفت. این ملی‌پوش ایرانی پیش از شروع فصل جدید این رقابت‌ها پیشنهاد هنگفتی از سوپر لیگ چین داشت که آن را نپذیرفت.

انتهای پیام/

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: