پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۱۶۴۴۶
تاریخ انتشار: ۰۲ شهريور ۱۳۹۷ - ۰۵:۵۱
بیرانوند باید با یک خاطره خوب برود
پیشکسوت فوتبال پرسپولیس گفت: از گلر اول ایران توقع نبود چنین گلی دریافت کند بیرانوند باید بداند هرچه دارد از پرسپولیس است و باید با تمام توانش برای این تیم بازی کند.

رضا ترابیان در خصوص بازی پرسپولیس و نفت آبادان اظهار داشت: نیمه اول پرسپولیس چیزی برای گفتن نداشت و زمانی که گل را دریافت کرد کاملاً به هم ریخت شرایط آب و هوایی تأثیرگذار بود ولی نیمه اول دل‌چسب نبود.

وی در ادامه گفت: نیمه دوم پرسپولیس خیلی خوب بازی را آغاز کرد. تیم نفت آبادان کاملاً کشیده بود عقب و دفاع می‌کرد. شاید آب و هوا در نیمه دوم به ضرر نفت آبادان بود به هر حال این تیم به دنبال کسب سه امتیاز بود و حفظ گلی که به پرسپولیس زده بود. پرسپولیس در تمام فضاها خیلی خوب بازی کرد، پاس‌های تک ضرب به موقع، ارسال‌های خوب نشان داد که می‌شود به این پرسپولیس امیدوار بود. با توجه به شرایطی که تیم پرسپولیس دارد و نمی‌تواند بازیکنی را جذب کند عملکرد این تیم در نیمه دوم نشان داد که اگر این روند را در ادامه لیگ داشته باشد می‌تواندنیم‌فصل را خیلی خوب تمام کند و در نیم‌فصل دوم با آمدن بازیکنان جدید می‌تواند دوباره قهرمانی خود را تکرار کند.

ترابیان در در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس  در خصوص علیرضا بیرانوند در این بازی اظهار داشت: طبیعی است بازیکنی که بعد از جام جهانی عملکرد خوبی داشته باشد و پیشنهادات خوبی هم از تیم‌های اروپایی داشته باشد و نتواند برود انگیزه‌اش را از دست بدهد. گل اولی که پرسپولیس دریافت کرد کاملاً مقصر آن علیرضا بیرانوند بود که نباید چنین عملکردی را به نمایش می‌گذاشت به هر حال هواداران از گلر اول ایران توقع زیادی دارند. او باید قبول کند که از پرسپولیس به جایگاه خوب رسیده است هرچه دارد از این تیم است. باید با تمام توانش تا زمانی که با این تیم قرار دارد بازی کند. اگر قرار است از ایران برود باید طوری بازی کند تا خاطره خوبی از خود نزد هواداران پرسپولیس به جا بگذارد بعد می‌تواند به اروپا برود.

انتهای پیام/

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: