پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۱۶۴۵۲
تاریخ انتشار: ۰۲ شهريور ۱۳۹۷ - ۰۶:۱۰
رئیس فدراسیون فوتبال با اعلام "از مربیان و بازیکنان تیم امید حمایت می‌کنم" گفت: پشت شکست این تیم پنهان نمی‌شوم.

مهدی تاج در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم درباره حذف تیم امید از بازی‌های آسیایی 2018 اندونزی، اظهار داشت: بازیکنان و مربیان تیم امید تمام تلاش خود را به‌کار گرفتند تا در بازی‌های آسیایی عملکرد خوبی داشته باشند. از تمام اعضای تیم تشکر می‌کنم و باید همه به این نکته توجه داشته باشند که ما به‌خلاف بسیاری از کشورها تیم زیر 21 سال خود را به‌جای تیم زیر 23 سال به این رقابت‌ها فرستادیم.

وی با اشاره به پیامی که برای اعضای تیم امید صادر و از آنها تشکر کرد، گفت: فکر می‌کنم برای اولین بار بود که یک رئیس فدراسیون پس از شکست چنین پیامی صادر می‌کرد. من هیچ‌گاه عادت ندارم پشت شکست‌ها پنهان شوم و پیامم نیز چنین موضوعی را نشان می‌دهد.

تاج ادامه داد: مسئولیت اعزام تیم با من بود و در پیامم نیز تأکید کردم که هدف ما المپیک 2020 توکیو است. الآن هم با تمام وجود اعلام می‌کنم که تصمیمم برای اعزام تیم زیر 21 سال به بازی‌های آسیایی را تأیید می‌کنم چرا که اعتقاد دارم این جوانان می‌توانند در راه المپیک 2020 توانایی خود را نشان دهند و پس از سال‌ها تیم امید را به المپیک برسانند.

رئیس فدراسیون فوتبال خاطرنشان کرد: اشتباهاتی نظیر اشتباه استراتژیک در بازی با میانمار نیز داشتیم اما با این حال مجموعه تیم امید تمام تلاش خود را به‌کار بست. با تمام وجود از کادر فنی و بازیکنان تیم امید حمایت می‌کنم. این بازیکنان باید بازی‌های زیادی برگزار کنند و از شکست نترسند تا برای حضور در المپیک آبدیده شوند.

وی عنوان کرد: پیام من این پیام را داشت که مربیان و بازیکنان تیم امید بدانند فدراسیون حامی آنهاست و با تمام قدرت شرایط را برای آماده‌سازی این تیم فراهم خواهد کرد.

تاج در پایان درباره شرایط کی‌روش و اینکه تکلیف این مربی به کجا کشیده شد، به تسنیم گفت: کی‌روش به‌زودی به ایران می‌‌آید و تیم ملی را قهرمان جام ملت‌های 2019 آسیا خواهد کرد.

انتهای پیام/*

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: