پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۱۶۴۷۰
تاریخ انتشار: ۰۳ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۰
شهردار بندرعباس:
ایجاد فضاهای ورزشی مناسب در دستور کار قرار دارد.

گیتی آنلاین-عباس امینی‌زاده در  آیین افتتاح پروژه های شهرداری بندرعباس اظهار کرد: در هفته دولت سال‌جاری تعداد 73 پروژه با اعتباری بالغ بر 465 میلیارد ریال توسط شهرداری بندرعباس در بخش‌های بهبود عبور و مرو و پیاده‌رو سازی، فضای سبز و ایجاد پارک، آسفالت و بهسازی معابر، ایجاد فضای اداری و خدماتی شهرداری، زمین‌های ورزشی، حمل و نقل و سایر بخش‌های دیگر ایجاد شده است.

وی با اشاره به ساخت اماکن توسعه‌ای و محرک محلات، توسط شهرداری بندرعباس، افزود: یکی از دیدگاه‌های دیگر شهرداری بندرعباس که با هماهنگی و همراهی اعضای محترم شورای اسلامی شهر مورد پیگیری است، بحث توسعه متوازن محلات بوده که این موضوع طی سال‌های اخیر دنبال شده و با توجه به اینکه حدود 43 درصد از محلات شهر بندرعباس در بافت فرسوده قرار دارند، این مهم در حال پیگیری است.

شهردار بندرعباس با اشاره به اینکه رویکرد تازه شهرداری بندرعباس در بحث توسعه ورزشی محلات، ایجاد سالن‌های ورزشی است، ادامه داد: این نگاه علاوه بر رونق‌بخشی به ورزش محلات، موجب ایجاد فضای لازم به منظور توسعه ورزش بانوان نیز می‌شود.

امینی‌زاده با تاکید بر اینکه نگاه ما، صرف توجه به زمین‌های فوتبال در محلات نیست، گفت: با احداث نخستین سالن ورزشی در یکی از محلات پر جمعیت شهر، می‌توان امیدوار بود که رشته‌های ورزشی سالنی نیز توسعه یابند.

این مقام مسئول همچنین عنوان کرد: ساخت این سالن با تملک یک ملک خصوصی و از محل اعتبارات داخلی شهرداری بندرعباس ساخته شده و زمینه رشد ورزش‌هایی مانند هندبال، والیبال، ورزش‌های رزمی و غیره را ایجاد می‌کند.

وی با اشاره به جزئیات فنی این پروژه‌ افزود: سال ورزشی الشهداء 24 متر طول و 20 عرض داشته و امکاناتی مانند سرویس بهداشتی، سیستم خنک‌کننده، کف‌پوش مناسب، رختکن‌، دفتر مدیریت و غیره نیز برای آن در نظر گرفته شده است.

امینی‌زاده اظهار کرد: ساخت این سالن ورزشی با اعتبار 12 میلیارد ریال و توسط شهرداری منطقه سه بندرعباس انجام شده است.

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: