پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۱۶۴۹۷
تاریخ انتشار: ۰۴ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۶
در جلسه شورای شهر بندرعباس مطرح شد:
رئیس سابق شورای اسلامی شهر بندرعباس گفت: وابسته به هیچ گروه سیاسی نیستم، خودم تصمیم می‌گیرم به چه کسی رأی دهم و از افراد سیاسی هم می‌خواهم پای خود را از شورا بیرون بکشند!
گیتی آنلاین-اسلام باوقار در شصت و هشتمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر بندرعباس با موضوع تعیین اعضای هیئت رئیسه سال دوم دوره پنجم شورای اسلامی شهر بندرعباس ، افزود: شورای شهر جمعی تصمیم می‌گیرد اما در خصوص پخش زنده صحن شورا به‌جای پرداختن به مشکلات من را سیبل کردن برای کوبیدن!

وی اظهار کرد: در خصوص پخش زنده شورا، ابتدا این موضوع را مطرح کردم که پخش زنده داشته باشیم که رأی نیاورد و در جلسه بعد خبرنگاری آمد فیلم گرفت و تذکرات لازم داده شد.

باوقار با اشاره به اینکه پس‌ازآن ماجرا جالب بود برخی از دوستان رسانه که همه‌چیز را سیاسی می‌بینند چون فکر می‌کنند مافیای رسانه دستشان است همه کار توانستند، انجام دادند، اضافه کرد: وابسته به هیچ گروه سیاسی نیستم، خودم تصمیم می‌گیرم به چه کسی رأی دهم و از افراد سیاسی هم می‌خواهم پای خود را از شورا بیرون بکشند!

رئیس سابق شورای اسلامی شهر بندرعباس با بیان اینکه در این یک سال تمام تلاش خود را کردم و در سال بیش از سه هزار ساعت کارکردم، وظیفه‌ام بوده و انجام دادم، اضافه کرد: از این به بعد هم در کسوت عضو شورا در خدمت مردم هستم و از هیچ تلاشی فروگزار نمی‌کنم.        

در این جلسه که با حضور 10 عضو شورای اسلامی شهر بندرعباس و غیبت احمد عامری همراه بود، فیصل دانش و فاطمه جراره برای نشستن بر صندلی ریاست شورا نیز نامزد شدند که در پایان فیصل دانش با کسب 8 رأی در مقابل تنها 2 رأی به مدت یک سال سکاندار صندلی ریاست شورای اسلامی شهر بندرعباس شد.

در پست نائب رئیسی جواد بلارک تنها نامزد این مسئولیت توانست هر 10 رأی لازم را کسب کند و مجید عسکری زاده و فرزانه آرامش به ترتیب با کسب 10 و 9 رأی به‌عنوان منشی اول و دوم دوره دوم شورای اسلامی شهر بندرعباس انتخاب شدند.

باید قبول کنیم مردم‌، نهاد شورا را قبول ندارند

فیصل دانش در شصت و هشتمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر بندرعباس افزود: خدا را شاکرم نهاد شورای شهر را در حالتی می‌بینم که اگر تنشی در خود دارد به مردم انتقال نمی‌دهد.

وی با بیان اینکه اتفاق امروز نشان داد اعضا تمامی مشکلات قبل جلسه را به جان خریدند و بدون تنش و با نظری عمومی به نتیجه مشترک رسیدند، تصریح کرد: از همه اعضای شورا به‌ویژه خانم جراره که رقیب خوبی در انتخاب رئیس بود و نا پایان ایستاد، تشکر می‌کنم.

رئیس جدید شورای اسلامی شهر بندرعباس خاطرنشان کرد: امیدوارم بتوانیم در یک سال آینده همکاران خوبی باشیم، این کرسی‌ها برای کسی نمی‌ماند، ارزش ما نباید به صندلی‌ها باشد، رفتارهای ما باید نشان دهد در چه جایگاهی هستیم.

وی با بیان اینکه لازم است از باوقار که در یک سال گذشته ریاست شورای شهر را بر عهده داشت، تشکر کنم، اضافه کرد: صندلی شورا صندلی است که رویش فشار و تهدید است، صندلی متزلزلی که همه می‌خواهند به آن حمله کنند، باوقار با همه تنش‌ها یک سال را سپری و 67 جلسه برگزار کرد که تعداد این جلسات رکورد خوبی در کارنامه‌اش است، امیدوارم با برادری در کنار هم کار کنیم.

دانش با اشاره به اینکه در شورا تمرین دموکراسی می‌کنیم و این کار توسط فرزند 18 ساله‌ای به نام شورا انجام می‌شود، اظهار کرد: در گذشته اتفاقاتی در شورا می‌افتاد که در شان شورا نبود اما امروز نمایندگان مردم شان شورا را حفظ می‌کنند، همه در نظر دارند که کارهای بیشتری صورت بگیرد.

رئیس جدید شورای اسلامی شهر بندرعباس با تأکید بر اینکه اگر احساس کردید مسیری را خطا می‌روم به من بگویند تا مسیر خود را اصلاح کنم، تصریح کرد: باید قبول کنیم مردم‌نهاد شورا را قبول ندارند ما باید کار بیشتری کنیم دلسوزانه عمل کنیم و کدورت‌های خود را در شورا دور بریزیم، این‌ها برای شورا آفت است.      


نویسنده:محمدرضا قنبرپور
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: