پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۱۶۵۲۳
تاریخ انتشار: ۰۵ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۴
گفتگوی احمد منتظری با حسین دهباشی
در این نوبت از خشت خام حسین دهباشی با احمد منتظری فرزند آیت الله منتظری گفگو میکند.

به گزارش گیتی آنلاین به نقل از بلاک سینمامارکت، پایگاه پژوهشی و رسانه‌ای «تاریخ آنلاین»، هر هفته یکشنبه ها مجموعه گفتگوهای به نام خشت خام را به صورت آنلاین در شبکه‌های اجتماعی معتبر و مجاز و از جمله سایت و کانال اینترنتی خود منتشر می کند. این مجموعه گفتگوها به صورت مصاحبه‌‌های طولانی و تصویری با مسوولین، مشاهیر و فعالان سیاسی و فرهنگی ایران تهیه شده است.

در «خشت خام» گفتگوها به کارگردانی و پرسشگری حسین دهباشی، مدیرمسوول پایگاه پژوهشی و رسانه‌ای تاریخ ‌آنلاین انجام می شود.

 

در این نوبت از خشت خام دهباشی به سراغ حجت السلام احمد منتظری فرزند آیت الله حسینعلی منتظری رفته است.

 

درباره احمد منتظری باید گفت : که وی فرزند، سخنگو و رئیس دفتر آیت‌الله حسینعلی منتظری  بود و همچنین داماد آیت‌الله محمدمهدی ربانی املشی است که در سال۱۳۶۰ از دانشگاه پلی تکنیک تهران فارغ‌التحصیل با رتبه اول در رشته مهندسی نساجی شده‌ است.

 

فعالیت سیاسی خود را باعضویت در شورای مرکزی انجمن اسلامی دانشگاه امیرکبیر تهران در کنار دیگر فعالان سیاسی نظیر محسن میردامادی و عباس عبدی در سال ۱۳۵۴ شروع کرد و تا پایان انقلاب ۵۷ در شورای مرکزی انجمن اسلامی به فعالیت‌های سیاسی خود ادامه داد.

 

وی که از زمان تأسیس حزب جمهوری عضو شورای حزب جمهوری اسلامی دفتر قم بود، بعد از مدتی به عضویت در دفتر سیاسی حزب جمهوری اسلامی مرکز درآمد. از زمان شروع دولت مهدوی کنی و تا مدتی از نخست وزیری میرحسین موسوی، در دفتر هیئت دولت، مسئول بررسی طرحهای ارسال شده از وزارتخانه‌ها جهت بررسی در هیئت دولت بود.

 

در سال ۱۳۶۱ به دلیل شهادت برادرش، محمد منتظری، بنا به توصیه پدر  به قم آمد و در حوزه علمیه شروع به تحصیل نمود.

 

هر یک از برنامه‌های تولیدیِ مجموعه گفتگوهای خشت‌خام در حدود دو ساعت تنظیم شده است و در دو نسخه یکی به صورت خلاصه‌تر و دیگری جامع، منتشر می‌شود.

 

علاقمندان برای تماشای این برنامه گفتگو محور از امروز 5/6/1397 می‌توانند به وب سایت سینمامارکت  به آدرس  http://cmmt.ir/51B   مراجعه کنند.

«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:حسین
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: