پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۱۶۵۲۵
تاریخ انتشار: ۰۵ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۹
مدیر عامل شرکت نوسازی عباس آباد از اجرای ارکستر سازهای ملی ایران به خوانندگی "محمد معتمدی" و رهبری "علی اکبر قربانی" در پارک آب و آتش تهران به مناسبت عید سعید غدیر خبر داد.

به گزارش گیتی آنلاین و به نقل از روابط عمومی شرکت نوسازی عباس آباد، همزمان با عید غدیر و با هدف ایجاد نشاط خانوادگی و حمایت از هنرمندان برجسته کشور، منطقه فرهنگی گردشگری عباس آباد و بوستان آب و آتش میزبان اولین اجرای ارکستر سازهای ملی ایرانی خواهد بود.

 

ارکستر سازهای ملی ایران متشکل از نوازندگان سازهای ایرانی همچون تار، قیچک، تنبک، سنتور، کمانچه، قانون، نی و ...، قطعاتی از موسیقی ایرانی از جمله بهار دلکش اثر درویش خان، شکایت دل از پرویز یاحقی، بهار من از علی تجویدی و دگر چه خواهی اثر حبیب‌اله بدیعی را اجرا خواهد کرد. این اجرا به رهبری علی‌اکبر قربانی و خوانندگی محمد معتمدی خواهد بود.

 

ارکستر سازهای ملی ایرانی با سرپرستی و نظارت استاد فرهاد فخرالدینی در تابستان سال جاری به رهبری علی‌اکبر قربانی برای اجرا در جشن بیستمین سالگرد پایتخت شدن "آستانه" تشکیل شد. این ارکستر به دعوت آکادمی دولتی "فیلارمونیای" آستانه در قزاقستان به روی صحنه رفت.

 

گفتنی است این اولین اجرای ارکستر سازهای ملی ایرانی در داخل کشور است.

 

کنسرت ارکستر سازهای ملی ایران در تاریخ 8 و 9 شهریورماه جاری ساعت 21 در منطقه فرهنگی گردشگری عباس‌آباد تهران (بوستان آب و آتش) اجرا خواهد شد. این اولین اجرای موسیقی برای عموم مردم بوده و حضور برای علاقه‌مندان به صورت رایگان است.
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: