پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۱۶۵۴۰
تاریخ انتشار: ۰۵ شهريور ۱۳۹۷ - ۲۳:۱۰
فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت: واقعه بزرگ و وحدت آفرین حجت الوداع و غدیرخم با هدف گسترش و تعمیق فرهنگ ولایت در 11 شهر این استان بازسازی و اجرا می شود.
سردار سرتیپ پاسدار امان الله گشتاسبی روز دوشنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار داشت: برنامه بازسازی واقعه بزرگ و تاریخی حجت الوداع و غدیرخم از چند سال پیش با هدف گسترش فرهنگ ولایت و آماده سازی شرایط برای درک قوی تر از اصول و مبانی جمهوری اسلامی ایران به ویژه اصل ولایت فقیه در شهرهای سیستان و بلوچستان اجرا می شود.
وی افزود: هر سال بیش از 200 برنامه در کشور و پنج برنامه در کشورهای سوریه، لبنان و عراق به مناسبت بزرگداشت واقعه تاریخی غدیرخم به اجرا در می آید.
فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: برنامه ویژه این عید بزرگ در 11 شهر استان برگزار که در هشت شهر واقعه غدیرخم بازسازی و در سه شهر خاش، چابهار و بزمان به صورت خطبه خوانی اجرا می شود.
وی خاطر نشان کرد: برنامه ویژه در تمامی شهرها روز پنجشنبه مصادف با عید غدیر برگزار می شود اما در پنج شهرستان شمال استان به دلیل نامساعد بودن شرایط جوی این برنامه در روز سه شنبه اجرا خواهد شد.
سردار گشتاسبی اظهار داشت: ناحیه شمال سیستان و بلوچستان که بیشترین جمعیت اهل تشیع استان در آنجا متمرکز است در سال 96 از نظر برگزاری مراسم ویژه غدیر رتبه اول استان و رتبه 9 کشوری را کسب کرد.
وی خاطرنشان کرد: ارزیابی انجام شده از مخاطبان، رضایتمندی 80 درصدی مردم از برنامه های برگزار شده را نشان می دهد./ ایرنا
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:فرشته بامری
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: