پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۱۶۵۵۳
تاریخ انتشار: ۰۶ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۲
فرهنگسراهای تهران با بیش از ۴۰ عنوان برنامه به استقبال عید سعید غدیر خم می‌روند.

به گزارش گیتی‌آنلاین و به نقل از روابط عمومی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، فرهنگسراها و مراکز سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران با مجموعه برنامه «حریم ولایت» به استقبال عید غدیر می‌روند. این مجموعه برنامه از ۳۰ مرداد تا ۸ شهریور با بیش از ۴۰ عنوان برنامه میزبان شهروندان است.


جشن عید غدیر و کاروان غدیر در منطقه ۱۵، جشن میلاد در منطقه ۱۱، جشن قربان تا غدیر در فرهنگ‌سرای فناوری اطلاعات، جشن فرزانگان و تقدیر از فعالان فرهنگی در منطقه ۹، جشن بزرگ غدیریه در منطقه ۷، جشن از بندگی تا ولایت در فرهنگ‌سرای ابن‌سینا، جشن عاشقان غدیر در منطقه ۴، جشن غدیریه در منطقه ۲۱، ویژه برنامه شجره طیبه برای تجلیل از سادات نمازگزار از ۷ مسجد در ۷ ناحیه شهرری به همت فرهنگ‌سرای ولا، جشن عید بندگی در فرهنگ‌سرای بهمن، جشن آیه‌های مهربانی در منطقه ۱۴، جشن عبدالله الاکبر در منطقه ۱۲، جشن از خاک تا افلاک در منطقه ۱۰، جشن دهه ولایت در منطقه ۱، جشن بزرگ غدیریه در فرهنگ‌سرای قرآن و جشن‌های قربان تا غدیر در ایستگاه‌های منتخب مترو برخی از برنامه‌هایی است که به همین مناسبت اجرا می‌شوند.

شب شعر غدیر در فرهنگ‌سرای ولاء، نمایش غدیر در فرهنگ‌سرای خاوران، نمایشگاه کتاب عید تا عید در فرهنگ‌سرای اندیشه، نمایشگاه و کارگاه «هنر، نور، ولایت» در فرهنگ‌سرای شفق، مسابقه کتاب‌خوانی قلم‌‌های ماندگار در کتابخانه میثاق منطقه ۵، مسابقه داستانک غدیر در کتابخانه قائم(عج)، مسابقه قصه غدیر در خانه فرهنگ حرا در منطقه ۱۰، مسابقه طراحی لگوی «خاتم» در فرهنگ‌سرای خاتم و شب شعر هنگامه شاعرانه در فرهنگ‌سرای هنگام از دیگر برنامه‌های «حریم ولایت» هستند.

تجلیل از پنج چهره فرهنگی و هنری در پنجمین «جایزه هنری غدیر»، جشن بزرگ ولایت در میدان امام حسین(ع) از دیگر برنامه‌هایی است که از سوی سازمان فرهنگی هنری به مناسب عید غدیر برگزار می‌شود.
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: