پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۱۶۶۱۱
تاریخ انتشار: ۰۷ شهريور ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۵
زاهدان - یک انبار میلیاردی با حجم بسیار زیادی از قطعات خودرو که در زاهدان دپو شده بود توسط پاسداران گمنام امام زمان(عج) سازمان اطلاعات سپاه سیستان و بلوچستان کشف شد.
به گزارش خبرنگار گیتی آنلاین- به نقل از روابط عمومی سپاه سلمان سیستان و بلوچستان، پس از آنکه اخبار مردمی مبنی بر اختفای حجم زیادی لوازم یدکی خودرو از طریق سامانه 114 ستاد خبری اطلاعات سپاه به دست رسید راستی آزمایی و کسب صحت خبر توسط تیم های تخصصی سازمان اطلاعات سپاه آغاز شد.
از آنجا که برخورد سریع و قاطع با این قبیل اقدامات که باعث اخلال در بازار می شود تاکید رهبر معظم انقلاب و خواست و اراده جدی شهروندان است رسیدگی به موضوع به سرعت در دستور کار قرار گرفت و در مدت کمتر از 24 ساعت پس از اخذ حکم قضایی تیم های عملیاتی سپاه به محل اعزام شدند. پاسداران گمنام امام زمان(عج) سازمان اطلاعات سپاه با همراهی نمایندگانی از سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان و اداره کل تعزیرات پس از ورود به انبار ذکر شده با حجم زیادی از کالاهای اختفا شده مواجه شدند که با بررسی اسناد و مدارک و فاکتورهای موجود توسط کارشناسان، اختفا و احتکار کالا محرز شد. به همین منظور و با هدف تنظیم بازار و برخورد با محتکران، انبار مذکور پلمب و پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی ارسال شد.
بر اساس اظهارات کارشناسان اداره کل تعزیرات و سازمان صنعت، معدن و تجارت، موجودی انبار دارای ارزش بیش از 30 میلیارد ریال است و از آنجا که بیش از هزار قلم جنس در انبار موجود بود روند تعیین قیمت دقیق کالاها زمان بر است. سازمان اطلاعات سپاه سیستان و بلوچستان در پایان ضمن تشکر از همکاری ویژه شهروندان خواستار ادامه بیش از پیش مردم با این سازمان از طریق تلفن شبانه روزی 114 ستادخبری اطلاعات سپاه شد.
نویسنده:فرشته بامری
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: