پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۱۶۶۲۰
تاریخ انتشار: ۰۷ شهريور ۱۳۹۷ - ۲۰:۵۰
تا به حال چیزی در مورد «شستشوی خشک» شنیده¬اید؟ شاید به نظر عجیب بیاید ولی این روش به تازگی تبدیل به یکی از محبوب¬ترین روش¬های شستشو شده است. فناوری جالبی که در این فرآیند نقش کلیدی بازی می¬کند بخار است. فناوری پیشرفته‌ای که علاوه بر تمیز کردن و ضدعفونی کامل در مصرف انرژی نیز صرفه‌جویی بسیاری کرده و بهره‌وری بالاتری دارد و مهم¬تر از همه می¬تواند بدون افزایش رطوبت هرچیزی را کاملا تمیز و ضدعفونی کند.
این روش تمیز کردن در شستشوی لباس و به‌خصوص برای تمیز کردن آلودگی‌های موجود در هوا و به‌ خصوص گردوغبار بسیار موثر است. به‌خصوص در حال حاضر که با توجه به گرم شدن هوا و برخی مشکلات زیست محیطی، طوفان‌های گردوغبار زیادی به پا شده و شهرهای زیادی از ایران را طعمه خود می‌کنند. در حقیقت شستن روزانه لباس‌هایی که به خاطر گردوغبار آلوده شده‌اند غیرمنطقی است. شاید با خود فکر کنید چاره‌ای جز این کار نداریم ولی به تازگی محصولی به ایران آمده که دقیقا برای چنین شرایطی طراحی شده است.
یکی از جدیدترین محصولات ال‌جی که به سلامت خانواده و مواظبت از سالمندان و کودکان کمک بسیاری می‌کند ال‌جی استایلر است. استایلر ال‌جی LG Styler  یک محصول مراقبت از لباس است که می‌تواند با سرعت و دقت بالایی حس تازگی روزانه را به لباس برگرداند. ال‌جی Styler  علاوه بر از بین بردن گردوغبار، در برطرف کردن آلودگی هایی که با چشم دیده نمی‌شوند نیز بسیار کارآمد عمل می‌کند. بخار داغی که درون دستگاه به کار می‌رود 99.9 درصد از میکروب‌ها و باکتری‌هایی که در عمق لباس‌ها و اسباب‌بازی‌های نرم نفوذ کرده‌اند را از بین می‌برد. سازمان‌های معتبر آزمایش محصول، شامل بنیاد حساسیت بریتانیا (BAF) و مؤسسه تحقیق و آزمایش پوشاک کره (KATRI)، امکانات استریلیزه کردن بخار در استایلر ال‌جی را مورد آزمایش قرار دادند و مؤثر بودن آن را تأیید کردند.
در عصری که نگرانی مشتریان در مورد سلامت محیط‌زیست به بالاترین حد خود رسیده است، استایلر عملکردی باورنکردنی دارد. برخلاف  دستگاه‌های خشک‌شویی، ال‌جی استایلر فقط بر نیروی بخار متمرکز است و از مواد شیمیایی مانند پرکلرواتیلن که یک ماده سمی برای انسان و حیوانات خانگی استفاده نمی‌کند. محبوبیت استایلر در میان مشتریان چینی به دلیل قرار گرفتن لباس‌های آنها در معرض گردوخاک و دود نیز بسیار افزایش پیدا کرده است. ال‌جی استایلر برای کارمندان پرمشغله سرتاسر دنیا که وقت کافی در روز برای رفتن به خشک‌شویی  ندارند نیز جذابیتی ذاتی دارد. این دلایل و عوامل دیگری منجر به رشد فروش ۸۷ درصدی در چین از سال ۲۰۱۵ تا ۲۰۱۶ شده‌اند.
علاوه بر قدرت تمیز کردن گردوغبار و مقابله با آلرژی‌ها، ال‌جی استایلر ویژگی‌های دیگری هم دارد که باعث محبوبیت آن شده است. قابلیت ترمیم خط اتوی شلوار(Easy Pants Crease Care)  علاوه بر اینکه چین و چروک‌های زانو، کمر و دیگر مناطق را کاهش میدهد، خط اتوی شلوار را نیز ترمیم می نماید. علاوه بر این، ویژگی آویز متحرک (Moving Hanger Action) به آرامی، ولی با قدرت، لباس‌ها را به طرفین تکان می‌دهد تا علاوه بر جدا کردن ریز دانه های گردوغبار، چروک‌ها را نیز با بخار ملایم صاف کند. فناوری TrueSteam™ ال‌جی از بخار استفاده می‌کند تا لباس‌ها را با ملایمت بهداشتی و ضدعفونی کند و به طور همزمان بیش از ۹۹ درصد از مواد حساسیت‌زا و باکتری‌ها را از بین ببرد. قابلیت از بین بردن بوی بد و نامطبوع نیز از طریق بخار دستگاه و ورقه‌های خوشبوکننده، لباس‌ها را تر و تمیز و تازه نگه می‌دارد.
در حقیقت استایلر آمده‌ است تا شما را از دست شستشوی دوره‌ای لباس‌ها نجات داده و علاوه بر کاهش هزینه های خشک شویی، در مقابله با گردوغبار به شما کمک کند. در حالی که نگه‌داشتن لباس‌ها در وضعیت مناسب نیازمند روند زمان‌گیر شستشو و ضدعفونی کردن است، حالا تنها با فشار یک دکمه تمام این کارها انجام می‌شود. اکنون، مشتریان علاوه بر اینکه وقت بیشتری برای خانواده خود دارند می‌توانند به درستی و راحتی از فرزندان و افراد سالخورده خانواده در مقابل گردوغبار و ذرات حساسیت‌زا مراقبت کرده و لبخند را به لب همه اعضای خانواده بیاورند.
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: