پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۱۶۶۳۲
تاریخ انتشار: ۰۹ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۷
امام جمعه نیمروز:
امام جمعه نیمروز در شمال سیستان و بلوچستان گفت: تصویب کلیات لایحه منطقه آزاد سیستان در آستانه عید سعید غدیر خم می تواند به عنوان نقطه عطفی در تاریخ این منطقه به ثبت رسد.
به گزارش گیتی آنلاین- حجت الاسلام محمد راشکی در خطبه های این هفته نماز جمعه نیمروز اظهار داشت: تصویب نهایی لایحه ایجاد منطقه آزاد سیستان می تواند اندکی از مشکلات مردم این منطقه را مرتفع کند.
وی از اعضای ستاد بازسازی واقعه غدیر برای نمایش بازسازی این واقعه تاریخی در سیستان قدردانی کرد.
امام جمعه نیمروز گفت: ضروری است که این واقعه مهم تاریخی را نسل به نسل به فرزندان خود انتقال دهیم چرا که فرزندان ما باید بدانند که در این روز تاریخی چه اتفاق رخ داده است.
وی با اشاره به سند مباهله اظهار داشت: مباهله سند دیگری از حقانیت اهل بیت عصمت و طهارت(ع)بود چرا که وقتی نصرانیان با پیامبر(ص) و اهل بیتش روبرو شدند به خود لرزیدند و توان مباهله در خود را ندیدند.
حجت الاسلام راشکی ادامه داد: وقتی نصرانیان دیدند که پیامبر(ص) با تمام اهل بیتش به مباهله آمده اند به دیگران گفتند مباهله نکنید که اگر مباهله ای انجام شود به طور حتم یک نصرانی تا روز قیامت در زمین باقی نخواهد ماند.
وی با اشاره به فضائل میثم تمار اظهار داشت: با وجود اینکه دست و پای میثم را قطع کرده بودند اما از گفتن فضائل امیرالمومنین علی ( ع ) دست بر نداشت تا به شهادت رسید/ ایرنا
نویسنده:فرشته بامری
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: