پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۱۶۶۷۴
تاریخ انتشار: ۱۱ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۶
توسط مرزبانان هرمزگان:
فرمانده مرزبانی استان از شناسايي و انهدام يک باند بزرگ از سوداگران مرگ و کشف محموله موادمخدر در سواحل شهرستان بندرلنگه خبر داد.

گیتی آنلاین- سرهنگ"علي اصغر خرم روی"در گفت و گو با خبرنگار اين پايگاه گفت:در اجراي فرامين مقام معظم رهبري(مدظله العالي) و تدابير فرمانده مرزباني ناجا و با توجه به پیامدهای مخرب و تاثیرگذار پدیده قاچاق بر اقتصاد کشور،برخورد قاطع با باندها و شبکه هاي سازمان يافته قاچاق کالا و ارز به صورت ويژه در دستور کار اين فرماندهي قرار گرفت.

این مقام انتظامی از کشف محموله موادمخدر و انهدام يک باند بزرگ از سوداگران مرگ در استان خبر داد و افزود:در اين راستا با انجام اقدامات اطلاعاتي،مراقبت هاي ويژه و با تلاش هاي شبانه روزي و فعاليت بي وقفه مرزبانان این فرماندهی يك باند از سوداگران مرگ كه به صورت كلان اقدام به حمل و جابجایی موادمخدر مي كردند را شناسايي و تحت نظر اطلاعاتي قرار دادند.

فرمانده مرزبانی استان هرمزگان افزود:با اقدام به موقع مرزبانان هرمزگان و دريك عمليات سريع و غافلگيرانه و با همکاری انتظامی بندرلنگه محموله موادمخدر در یکی از منازل روستای بندرمعلم شهرستان بندرلنگه شناسايي و توقيف شد.

سرهنگ"خرم روی"بيان كرد:مرزبانان استان در این عملیات،موفق به توقیف یک دستگاه خودروی زانتیا،دستگیری 2 نفر سوداگر مرگ و کشف یک هزار و 600 کیلوگرم موادمخدر از نوع تریاک شدند.

به گفته سرهنگ"خرم روی"این محموله قرار بود بصورت بوسیله خودروهای تندرو به استان های مرکزی کشور انتقال داده شود که سوداگران مرگ در این هدف شوم خود ناکام ماندند.

فرمانده مرزبانی استان هرمزگان در خاتمه خاطرنشان کرد:دریابانی هرمزگان با عزم جدی خود برای مبارزه با پدیده سازمان یافته قاچاق،اجازه هیچگونه فعالیت سودجویانه را در مناطق ساحلی و دریایی استان هرمزگان را نخواهد داد.

نویسنده:محمدرضاقنبرپور
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: