پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۱۶۷۱۴
تاریخ انتشار: ۱۳ شهريور ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۹
شهردار منطقه ثامن مشهد :
سیدمصطفی نعمتی، با اشاره به آغاز به کار نهمین المپیاد ورزشی محلات منطقه ثامن مطرح کرد: برگزاری مسابقات اینچنینی از سوی شهرداری علاوه بر ارتقاء شادابی و نشاط در بین شهروندان،می تواندفرصت مناسبی برای کشف و شکوفایی استعدادهای ورزشی مشهد مقدس باشد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهدمقدس، سید مصطفی نعمتی با بیان اینکه نهمین دوره المپیاد ورزشی محلات منطقه ثامن فعالیت خود را به طور رسمی آغاز کرده است، اظهار کرد: مسابقات ورزشی محلات با هدف غنی‌سازی اوقات فراغت نوجوانان و جوانان، ارتقاء شادابی و نشاط شهروندان و همچنین یادآوری و ترویج برخی از بازی های مفرح بومی محلی برگزار می‌شود.
شهردار منطقه ثامن با اشاره به آغاز برگزاری مسابقات فوتسال این دوره گفت: افتتاحیه نهمین دوره المپیاد ورزشی محلات منطقه ثامن با شروع مسابقات رشته فوتسال ویژه آقایان با حضور 24 تیم در رده نونهالان،20تیم در گروه سنی نوجوانان و 18تیم در رده سنی جوانان از اول شهریور ماه انجام شده و در حال برگزاریست و دیگر رشته های ورزشی از قبیل فوتبال،والیبال، بسکتبال و... از هفته آینده فعالیت خود را آغاز می‌کنند.
شهردار منطقه ثامن مشهد در ادامه با اشاره به اینکه این دوره از مسابقات در مجموع 16رشته ورزشی برای آقایان و بانوان برگزار خواهد شد،تصریح کرد: برخی از مسابقات از جمله ورزشهای انفرادی از قبیل «دارت» و «آمادگی جسمانی» تنها در سطح منطقه و برخی دیگر مثل «دو و میدانی» و «تکواندو» صرفا در سطح شهری برگزار می‌شوند.
نعمتی گفت: مسابقات  امسال با حضور آقایان در 11رشته ورزشی ویژه آقایان و سه رده سنی، و بانوان در 10 رشته و 4 رده سنی برگزار می شود و این در حالی است که نفرات برتر مسابقات محلات ضمن دریافت هدایا به مسابقاتی که در سطح شهری برگزار می‌شوند، معرفی می‌گردند و این امکان وجود دارد که نفرات برگزیده مسابقات شهری به مراحل بالاتر استانی و کشوری معرفی شوند
شهردار منطقه ثامن تاکید کرد: برگزاری مسابقات اینچنینی از سوی شهرداری،علاوه بر ارتقاء شادابی و نشاط در بین شهروندان،می تواند فرصت مناسبی برای کشف و شکوفایی استعدادهای ورزشی شهر مشهد مقدس باشد.
نعمتی خاطر نشان کرد: با توجه به استقبال خوبی که از سوی شهروندان صورت گرفته است،امسال شاهد حضور پررنگ‌تر شهروندان عزیز در این دوره از المپیاد هستیم و با افزایش رشته های ورزشی بانوان نسبت به سال گذشته پیش‌بینی می‌شود استقبال بانوان نسبت به ادوار گذشته مضاعف شود.
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: