پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۱۶۷۱۶
تاریخ انتشار: ۱۳ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۶
ابوالفضل اسلامی:
گیتی آنلاین _ مدیرکل حفظ آثار و ارزش های دوران دفاع مقدس، تبیین ارزش های دوران دفاع مقدس را وابسته به کار فرهنگی خواند و گفت: سرمایه گذاری در عرصه جنگ نرم بسیار ضعیف است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری گیتی آنلاین _ سردار ابوالفضل اسلامی، مدیرکل حفظ آثار و ارزش های دوران دفاع مقدس  طی دیدار با رئیس سازمان بسیج رسانه استان البرز با تأمل بر جنگ نرم گفت: یکی از ضروریات مقابله با دشمنان در عصر کنونی، فعالیت در عرصه جنگ نرم است.
وی با تاکید بر اهمیت شناخت جنگ نرم مطرح کرد: کار در حوزه فرهنگی در عصر کنونی بسیار دشوارتر از گذشته است و باید حوزه با ابزار جنگ نرم وارد شد.
اسلامی با بر شمردن اهمیت اهمیت توانمندی گروه های متعدد فرهنگی در راستای مبارزه با هجمه های مختلف دشمنان توضیح کرد: سرمایه گذاری در حوزه جنگ نرم بسیار ضعیف است.

فرهنگ سازی نیازمند هزینه و بودجه است

به گفته البرز به عنوان ایران کوچک با وجود قومیت ها و گروه های متعدد نیازمند توجه و رسیدگی ویژه در بحث برنامه ریزی های کلان است.

وی تصریح کرد: وضعیت هزینه کرد برای فرهنگ از طرف استانداری، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و دیگر نهادهای فرهنگی به هیچ عنوان رضایت بخش نیست.

با در نظر گرفتن بی توجهی مسئولان امر نسبت به مقوله فرهنگی بیان کرد: متاسفانه آن گونه که باید برای استانی که نیازمند کار فرهنگی است برنامه ریزی و هزینه لازم صورت نمی گیرد.

وی سرفصل دیگر سخنان خود را به وضعیت مدیریت شهری و خلاء تصمیم های قاطع اعضاء شورای شهر اشاره کرد و گفت: حوزه فرهنگ نیازمند مشارکت و دلسوزی تمامی دستگاه ها به ویژه مدیریت شهری است.

گذشت 30 سال از دوران دفاع مقدس و عدم تبیین جایگاه لشکر سیدالشهداء و سرداران شهید آن یکی دیگر از بخش های اصلی سخنان سردار اسلامی طی این دیدار بود که با در نظر گرفتن این مهم بیان کرد: کار فرهنگ نیازمند بودجه است تا بودجه نباشد چطور می توان کار فرهنگی و تبیینی انجام داد.

برپایی آئین اجلاسیه شهداء هنرمند و رسانه البرز

ابراهیم نوروزی فر، رئیس سازمان بسیج رسانه استان البرز در پایان با تشریح گزارش عملکرد سال 96 بیان کرد: برگزاری یادواره شهداء رسانه، اعلام فراخوان نقش رسانه در دوران دفاع مقدس، صدور بیانیه ها، برپایی سلسله نشست های تخصصی در حوزه رسانه و دفاع مقدس از جمله برنامه های سازمان بسیج رسانه طی سال گذشته است.
نوروزی فر خاطرنشان کرد: برپایی اجلاسیه شهداء هنرمند و رسانه که در روز جمعه 16 شهریور ماه سال جاری در پارک ایران زمین با حضور خانواره های معظم شهداء هنرمند و رسانه برگزار می شود از محورهای مهم برنامه های سازمان بسیج رسانه البرز است.
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: