پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۱۶۷۳۰
تاریخ انتشار: ۱۳ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۰
بازیکنی اهل کشور پرتغال با اشتباه عجیب مدیران پیشین استقلال از این باشگاه به فیفا شکایت کرده است.
بازیکنی پرتغالی به نام یازالده اخیراً شکایتی از باشگاه استقلال به فیفا ارائه کرده است. این بازیکن اهل پرتغال اواخر دی‌ماه سال 96 به ایران آمد. حضور او در ایران بنا به درخواست باشگاه استقلال بود. با این حال قراردادی با این بازیکن امضا نشد، اما چرا این بازیکن توانسته به فیفا شکایت کند؟ ماجرا از این قرار است که مسئولان سابق باشگاه استقلال درخواستی به این بازیکن ارسال می‌کنند که به ایران بیاید و شرایط درخواست آنها باعث این شکایت شده است.

مسئولان باشگاه استقلال در نامه‌ای با امضای رضا افتخاری مدیرعامل پیشین استقلال، تمام موارد را برای این بازیکن ارسال کردند؛ مواردی چون مدت زمان قرارداد، نحوه و زمان پرداخت آن، میزان پاداش و... در این درخواست وجود داشته است. در واقع این نامه شبیه به دعوتنامه نبوده، بلکه مشابه پیش‌ قرارداد بوده است. این بازیکن پرتغالی هم با اطمینان خاطر از عقد قرارداد با استقلال به ایران آمده بود که پس از انجام تست‌های پزشکی قراردادش را رسمی کند اما این اتفاق رخ نداد و در تست‌های پزشکی پذیرفته نشد. به همین دلیل یازالده اقدام به شکایت از باشگاه استقلال کرد.

در واقع اشتباه عجیب مدیران استقلال این باشگاه را دچار دردسری عجیب کرده و این بازیکن که فقط در تست پزشکی باشگاه حضور یافته درخواست 450 هزار یورو کرده است. استقلالی‌ها نیز با استفاده از وکلای بین‌المللی در مقام دفاع از خود برآمده و باید دید در نهایت این ماجرا به کجا کشیده خواهد شد.
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: