پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۱۶۷۳۹
تاریخ انتشار: ۱۳ شهريور ۱۳۹۷ - ۲۲:۳۴
جمنا در بیانیه ای تاکید کرد:
گیتی آنلاین- جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در بیانیه ای تاکید کرد: توصیه های سیاسی به استعفاء یا برکناری روسای قوا جز بر هم زدن وضع موجود، تشدید نابسامانی ها و انحراف از مسیر و روال عقلانی، قانونی و اخلاقی ثمری نداشته و حرکت در مدار دلخواه دشمن ارزیابی می شود. توصیه به برکناری یا استعفا روسای قوا دلخواه دشمن است
به گزارش گیتی آنلاین، در بخشی از بیانیه جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی آمده است: نزدیکترین تهدید پیش روی ایران اسلامی، تشدید جنگ اقتصادی و اعمال تحریم های ظالمانه آمریکا به منظور رویگردانی مردم از انقلاب اسلامی و ایجاد آشوب و ناامنی با استفاده از بستر سوءتدبیر، ضعف مدیریت و در پاره ای موارد وابستگی یا دلبستگی برخی مدیران به بیگانگان است. 
این بیانیه می افزاید: دور جدید این دشمنی ها با همسویی دولتهای مرتجع منطقه ای خصوصا رژیم متخاصم آل سعود و پادویی جانیان انسان نمای گروهکهای ضدانقلاب دهه شصت که البته فاقد پشتوانه اجتماعی هستند، آغاز شده است، لیکن به فضل الهی امت شهیدپرور ایران با درک صحیح و دقیق از اوضاع کنونی کشور و شعار مقتدرانه «نه جنگ، نه مذاکره»، با تکیه بر توانمندیهای موجود و تفوق بر مشکلات، بار دیگر ناکامی دشمنان را رقم خواهد زد.
در بخش دیگری از بیانیه تاکید شده است: توصیه های سیاسی به استعفاء یا برکناری روسای قوا ـ بدون عارضه یابی دقیق کارشناسی و مطالبه تغییر و تحول در مدیریت بخشهای مختلف ـ جز بر هم زدن وضع موجود، تشدید نابسامانی ها و انحراف از مسیر و روال عقلانی، قانونی و اخلاقی ثمری نداشته و حرکت در مدار دلخواه دشمن ارزیابی می شود. پیشنهاد تسلیم در برابر زورگویی و جنایتکاری آمریکا و به حراج گذاشتن داشته‌های مکتبی و ملی و بازگشت از نیمه راه نیز حاصلی جز ویرانی اعتقادات و باورهای مردم و انقراض ایران نخواهد داشت. 
جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی ادامه می دهد: تنها راه عبور از مشکلات و موانع و تامین سربلندی ایران اسلامی، بازگشت به راهبرد هوشمندانه «پیشرفت و عدالت» در مسیر تمدن سازی اسلامی است که متاسفانه پنج سال از بهترین و حساسترین وقت مردم و نظام با اصرار مدیران دولت یازدهم به ناچار با نرمش قهرمانانه صرف تجربه برجام شد که البته بهره مندی کامل از این تجربه گرانقیمت نیز خود از ضروریات است. همزمان با تاکید بر نقاط قوت و توانمندی‌های نظام اسلامی باید به مبارزه بی‌امان با پلشتی‌ها و کاستی‌ها پرداخت که این مهم تنها در قالب اصلاحات انقلابی میسر خواهد شد.
این بیانیه خاطرنشان می کند: بی شک راهکار خروج از وضعیت موجود در سایه همدلی همگان به ویژه مسئولان کشور، اولویت دادن به حل بحران مدیریت کشور است، نه شعارهای تبلیغاتی برای مدیریت بحران های ساختگی! لذا لازم است کمیته ویژه اقتصادی سران قوا علی الخصوص رئیس جمهور محترم که بیشترین تاثیر را در اصلاح رویکردها و عملکردها دارند، به فوریت در ایجاد ثبات بازار و کاهش فشار اقتصادی از مردم اهتمام جدی داشته و در رفع کاستی ها و تنگناها بکوشند و گزارش جلسات برگزار شده خود را همراه با نتایج ملموس آن به مردم ارائه کنند و از قصور و تقصیرها در پیشگاه الهی و از مردم عذرخواهی کنند.
بیانیه اظهار می دارد: تکیه بر ظرفیت های بی نظیر مردمی جهت مقاومتی شدن اقتصاد ملی و به تبع آن، نا امیدی آمریکا از اعلام موقعیت جنگ اقتصادی امری انکار ناپذیر است، این مهم در تبدیل تهدید دشمن به فرصت اساسی اصلاح کشور نیازمند اعتماد بالای مردم و مسئولان و ایجاد امیدآفرینی واقعی در جامعه است. 
این بیانیه با تاکید بر اینکه نخبگان با هدایت های عالمانه خود چراغ راه مردم و مسئولان شوند، می افزاید: عقلانیت، اعتدال و انصاف را به عنوان شروط حداقلی عالمانگی، در گفتار و نوشتار خود لحاظ کرده و در برابر عوامزدگی، احساسی گری و هیجان آفرینی های کاذب ایستاده و ملت خویش را در مقابل اقدامات خلاف دین و انسانیت، ملت و ملیت، و منطق و عقلانیت مصون سازند.
جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی خلاف حامیان دوران انتخابات جناب آقای روحانی، دولت دوازدهم را در تعلیق ندانسته و بر این باور است که این دولت هنوز می تواند با اتخاذ رویکرد انقلابی و جهادی و عبور از افراد و جریانهای غیرانقلابی و رانتخواه، مشکلات کشور را حل نماید. دولت می بایست با تغییر رویکرد و انتخاب اولویت قطعی تکیه بر توانمندی های داخلی به جای امید به بیگانگان و مذاکره با ملت بجای مذاکره با ترامپ، با تحول اساسی در تیم و برنامه اقتصادی اداره کشور حرکت مجدانه ای را آغاز نماید تا فراتر از امیدزایی در جامعه، ریشه مشکلات کنونی را خشک نماید. 
این بیانیه تصریح می کند: در چنین شرایطی، آشفته سازی فضای سیاست داخلی و تفرقه آفرینی سمی مهلک محسوب می‌شود. برخی از حامیان ظاهری دولت دوازدهم خواهان راهبرد دو قطبی سازی پایدار در فضای سیاسی کشور برای توجیه ضعف های دولت در حوزه مسائل اقتصادی و نیز پاک کردن سابقه حمایت مطلق گذشته خود از دولت هستند. قطعا این راهبرد «هیاهو» برای «هیچ» است و جایگاه دولت را در افکار عمومی ارتقا نخواهد بخشید و آنها را از پاسخگویی نسبت به ناکارآمدی ها مصون نخواهد ساخت. آنها باید بدانند که دوقطبی سازی های کاذب و ضریب دادن به سیاست به جای حل مشکلات مردم، شائبه شانه خالی کردن دولت و اصلاح طلبان از بار مسؤولیت سنگین اداره صحیح شرایط اقتصادی کشور را تقویت خواهد کرد.

جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی با بیان اینکه مجلس شورای اسلامی به عنوان مهمترین جایگاه تجلی اراده ملی و رأس امور، میبایست زبان رسا و گویای خواست ملت باشد، اظهار می دارد: پیگیری نتایج جلسه متین و قابل تقدیر سئوال از جناب آقای روحانی و عدم اقناع اکثریت نمایندگان در اکثر سوال ها توسط مجلس و سایر مسئولان ذیربط، مطالبه جدی مردم ارزیابی می‌شود. مجلس می تواند با الزام دولت به احیای سامانه های شفافیت زای گذشته و نیز تعبیه سامانه های الکترونیکی در تمامی حوزه های اقتصادی مانع سوءاستفاده سودجویان، محتکران وقاچاقچیان در واردات و اخیرا صادرات مواد خام و مایحتاج مردم شود.

بیانیه ادامه می دهد: امروز همگان منتظر عملکرد دقیق و قاطعانه قوه قضاییه با برخورداری از اختیارات اخیر برای مبارزه با حیف و میل کنندگان بیت المال هستند. برگزاری دادگاه مفسدان اقتصادی و میل کنندگان اموال مردم لازم است اما این اقدام قاطع پس از برخورد با حیف کنندگان امکانات اقتصادی کشور تکمیل خواهد شد؛ کسانی که با سوءمدیریت یا خیانت باعث نابسامانی در وضع معیشت مردم خصوصا در بازار سکه و ارز شدند.

بیانیه می افزاید: دشمنان جمهوری اسلامی ایران برای پیشبرد اهدافشان، اقدام به برنامه ریزی و توطئه های فراوان برای ضربه زدن به پایه های مستحکم نظام اسلامی کرده و نیروهای وابسته خود را در نهادهای مهم و حساس نفوذ داده اند. نهادهای امنیتی متناسب با کار ویژه ترسیمی، باید هرچه بیشتر در نبرد با دشمنان و لایه های چندگانه نفوذی ها، گام برداشته و با شناسایی و برخورد مناسب با دشمنان دوست نما، عرصه های حیاتی جامعه را از حضور مفسدانه آنها پاک کند.
جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی با تاکید بر نقش بی بدیل رسانه ها و بویژه فعالان فضای مجازی در تثبیت امنیت روانی، خاطرنشان می کند: توسعه نظارت همگانی، اطلاع رسانی صحیح و مسئولیت پذیری در انعکاس رخدادهای اجتماعی و نظارت دقیق مراجع مسئول نسبت به نکات منتشر شده در این بستر، امکان بهره مندی مناسب را از این دستاورد خوب بشری فراهم خواهد ساخت والا ادامه روند کنونی حاصلی جز تحریک و تشویش افکار عمومی، تجاوز به حریم خصوصی افراد، تحدید آزادی مردم ایران و کمک به پیروزی دشمن در جنگ روانی کنونی نخواهد داشت. 
این بیانیه تصریح می کند: امروز روز کار و سختی و آزمودن صداقت هاست تا معلوم شود چه کسانی بدنبال سیاسی کاری، فرصت طلبی و قدرت پرستی بوده و چه افراد و گروه هایی صادقانه برای رفع مشکل مردم به کمک دولت می شتابند، خلاصه این که کدام یک از جریانات سیاسی انقلاب را برای قدرت و منافع خود می خواهند و کدام یک علاقمند فداکاری برای انقلاب و مردم هستند.
بیانیه اظهار می دارد: امروز کشور نیازمند همدلی، وحدت، قانون مداری، شایسته سالاری، مسئولیت پذیری، پاسخگویی و همت مضاعف در حرکت جهادی برای رفع تبعیض ها، مبارزه قاطع با فسادها و ریشه کنی فقر و شتاب بخشیدن به پیشرفت ایران اسلامی است که مطمئناً در سایه ولایت مداری و خدمتگزاری مسئولان و خاکساری ایشان برای ملت رشید ایران رقم خواهد خورد و قطعاً نقشه آمریکا و همپیمانانش در ناامید ساختن مردم و ناامن کردن کشور نیز شکست خواهد خورد./ایرنا

انتهای پیام /* 
نویسنده:رحمت گلستانی
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: