پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۱۶۷۶۷
تاریخ انتشار: ۱۵ شهريور ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۴
با پيگيري نهاد رهبري در دانشگاه‌ها و مساعدت مسؤولان قضايي
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها گفت: با پیگیری های انجام شده از سوی اين نهاد و نظر مساعد مسئولان قضایی مشکل چند نفر از دانشجویان بازدداشتي در حال رفع شدن است.

حجت‌الاسلام والمسلمین رستمی رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها درباره وضعیت جدید پرونده‌های دانشجویان بازداشتی گفت: با پیگیری‌های انجام شده از سوی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها و نظر مساعد مسئولان قضایی مشکل چند نفر از این دانشجویان در حال رفع شدن است.

حجت‌الاسلام رستمی پیش از این به فارس گفته بود که موضوع دانشجویان بازداشتی با رئیس قوه قضائیه مطرح شده و آیت الله لاریجانی با نگاهی مثبت و پدرانه با این مساله مواجه شدند.

وی همچنین از رافت و رحمت دستگاه قضایی و اغماض حداکثری در مورد رسیدگی به پرونده دانشجویان بازداشتی گفت و افزود: همه دستگاه‌های مرتبط با رویکرد حل مشکلات دانشجویان و کاستن از آسیب‌های وارده به این عزیزان به ماجرا ورود کرده اند.

حجت‌الاسلام رستمی در گفت و گو با فارس، همچنین از مجموعه‌های دانشجویی و دانشجویان خواسته بود با صبر و متانت به حل بهتر مسائل کمک کنند.

به نظر می‌رسد با پیگیری‌های رئیس جوان نهادنمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها و همچنین مواجه دلسوزانه و پدرانه آیت الله لاریجانی که مورد تاکید حجت اسلام رستمی بود، در آینده شاهد آزادی تعدادی از دانشجویان بازداشتی باشیم.

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: