پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۱۷۰۱۷
تاریخ انتشار: ۲۴ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۹
رئیس هیات ووشو سیستان و بلوچستان گفت: ووشو کاران این استان از ابتدای امسال تاکنون با درخشش در عرصه های کشوری و جهانی موفق به کسب 79 مدال رنگارنگ شدند.
به گزارش خبرنگار گیتی انلاین، به نقل از روابط عمومی تربیت بدنی استان، عباس شیبک روز اظهار داشت: ووشوکاران سیستان و بلوچستان در این مدت موفق به کسب مدال طلای جهانی دانشجویان ماکائو و مدال برنز نوجوانان جهان برزیل شدند.
وی افزود: همچنین کسب عنوان قهرمانی دانشجویان ایران، زاهدان با 2 طلا و یک برنز، قهرمانی بسیج زنجان با یک طلا، یک نقره و یک برنز و17طلا، 23 نقره و 31 برنز سبکی کشور از دیگر موفقیت های ووشو کاران سیستان و بلوچستان در سالجاری است.
رئیس هیات ووشو استان تصریح کرد: هفت ووشوکار استان در این مدت به ادوی تیم ملی دعوت شدند.
وی برگزاری مجمع سالانه، اردوی تیم منتخب سیستان و بلوچستان، کارگاه آموزشی ویژه مربیان بانوان و آقایان، طرح استعدادیابی و برگزاری هفتمین دوره رقابت های جام رمضان را از مهمترین برنامه های این هیات در سالجاری عنوان کرد.
شیبک میزبانی رقابت های قهرمانی دانشجویان ایران در خردادماه، اعزام تیم های کمیته خواچوان و تیم کمیته شائولین چوان به رقابت های قهرمانی کشور و همچنین اعزام 2 ورزشکار به رقابت های قهرمانی جهان ماکائو را از دیگر اقدامات امسال هیات ووشو سیستان و بلوچستان برشمرد.
رئیس هیات ووشو سیستان و بلوچستان افزود: همچنین در این مدت ووشوکاران استان به رقابت های کمیته نان چوان، المپیاد بسیج و کمیته نن شائولین چوان کشور اعزام شدند.
وی گفت: ووشو به عنوان یکی از رشته های ورزشی پرطرفدار توانسته با فعالیت در بیشتر شهرستانهای این استان بیش از سه هزار ورزشکار را جذب کند که از این تعداد بیش از هزار و 150 نفر را بانوان تشکیل می دهند.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:فرشته بامری
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: