پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۱۷۲۱۱
تاریخ انتشار: ۳۱ شهريور ۱۳۹۷ - ۰۷:۴۵
تعدادی از جوانان و فعالین محیط زیست شهر زاهدان با نام (گروه جهادی مهدی طلبان) در اقدامی محیط زیستی خواستار همکاری در حوزه فرهنگسازی درمورد رها نکردن زباله ها و ظروف یکبار مصرف حاصل از نذورات در معابر سطح شهر و کمک به پاکبانان شهرداری گردیدند.
گیتی آنلاین- رئیس  سازمان مدیریت پسماند گفت: حوزه خدمات شهری و سازمان مدیریت پسماندبا استقبال و ابراز خرسندی از مشارکتهای مردمی و خودجوش بیان نمود که این حرکتها قطعا زمینه ای را فراهم میکند تا بتوانیم موضوع محیط زیست و صیانت و حفاظت از آن را  بخصوص در ایامی که مزین به نام محرم می باشد حساس کرده و خود مردم را راغب به نگهداری و دلسوزی در این زمینه کنیم.

وی افزود: به همین منظور حوزه معاونت خدمات شهر اقدام  به تامین اقلام مورد نیاز در زمینه جمع آوری پسماندها از قبیل (کاور ،پلاستیک زباله،ماسک و دستکش ) نموده و آنها را در اختیار فعالان محیط زیستی که دغدغه آلودگی ،پراکندگی زباله و تحمیل رنج زیاد بر دوش پاکبانان را دارند نمود.

 محمدعمر حسین زهی زمانی گفت: امیدواریم این جریان فکری که با تلاش معاونت خدمات شهر و سازمان مدیریت پسماند پیگیری می شود بتواند با قوت بیشتر و با مشارکت همه آحاد مردم توسعه یابد.
نویسنده:فرشته بامری
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: