پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۱۷۲۸۷
تاریخ انتشار: ۰۱ مهر ۱۳۹۷ - ۱۸:۲۲
زابل - 35 هزار دانش آموز در 307 مدرسه زابل در شمال سیستان و بلوچستان امروز /شنبه/ همزمان با سراسر کشور سال تحصیلی 97 - 98 را آغاز کردند.
گیتی آنلاین-  امام جمعه زابل در آیین نواختن زنگ مهر و مقاومت در دبیرستان شهید کیخا گفت: بازگشایی مدارس در ایام محرم که قلب ها نورانی با امام حسین(ع) شده و همزمانی آن با دفاع مقدس فرصتی مناسب برای آغاز سال تحصیلی جدید است.
حجت الاسلام علی اکبر کیخا افزود: بخش اعظم مشکلات اقتصادی امروز در دورن کشور حل می شود.
وی تاکید کرد: باید از مسئولان و دولت حمایت کرد و خطر منافقان را جدی گرفت چرا که ما از این گردنه عبور می کنیم.
امام جمعه زابل گفت: دانش آموزان با خوب درس خواندن و ورزش کردن در فضای حقیقی و مجازی به طور جدی ورود کنند.
فرمانده ناحیه سپاه زابل نیز اظهار داشت: وحدت و یکدلی، صبر، استقامت، تلاش و سخت کوشی از ابتدای انقلاب تاکنون باعث شده تا ملت ایران همیشه سربلند و پیروز تمام میدان های نبرد باشد.
سرهنگ پاسدار علی ثمره حسینی افزود: دشمن امروز با تمام توان در جنگ اقتصادی با هدف تضعیف ملت ایران به میدان آمده است.
وی تصریح کرد: دشمن به دنبال این است که 40 سال مقاومت و خون شهدا که از ابتدای انقلاب اسلامی تا کنون برای این نظام الهی ریخته شده را به جهانیان نشان دهد که بیهوده بوده در حالی که این آرزو را به گور خواهد برد.
مدیر آموزش و پرورش زابل نیز گفت: 35 هزار دانش آموز در 307 مدرسه از امروز سال تحصیلی جدید را آغاز می کنند.
علی اکبر بزی افزود: تمام کتاب های مقاطع مختلف قبل از آغاز سال تحصیلی جدید به طور رایگان در میان مدارس توزیع شده و دانش آموزان در روز نخست با کتاب به کلاس درس می روند.
وی بیان کرد: برخی از کتاب های هنرستان ها زیر چاپ است و تا چند روز دیگر میان دانش آموزان توزیع می شود.
مدیر آموزش و پرورش زابل از قبولی 40 دانش آموز این شهرستان در رشته پزشکی خبر داد و گفت: فضای آموزشی در سال جدید به شکل جدی تر و متفاوت تر آغاز بکار می کند/ ایرنا
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: