پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۱۷۳۶۴
تاریخ انتشار: ۰۳ مهر ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۶
مازندران- فرمانده انتظامی استان از دستگیری کلاهبردار حرفه ای و کشف کلاهبرداری 22 میلیاردی در شهرستان نکا خبر داد.


به گزارش خبرنگار گیتی آنلاین به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار "سیدمحمود میرفیضی" در تشریح این خبر، گفت: در پی مراجعه و طرح شکایت مدیرعامل یک شرکت در شهرستان نکا به ماموران پلیس آگاهی مبنی بر کلاهبرداری 22 میلیاردی از وی، موضوع در دستور  فرماندهی انتظامی آن شهرستان قرار گرفت .

فرمانده انتظامی استان مازندران، افزود:کارآگاهان اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی با بررسی های همه جانبه و اقدامات اطلاعاتی، یکی از کارکنان شرکت را به عنوان مظنون شناسایی کردند .

سردار میرفیضی، تصریح کرد: پس از هماهنگی های قضائی متهم دستگیر شد و در تحقیقات و بازجویی های به عمل آمده عنوان داشت از آنجایی که مسئول مالی شرکت بوده با سوء استفاده از موقعیت شغلی و دسترسی به حساب ها اقدام به انتقال غیر قانونی وجه به حساب دیگران می کرده است.

این مقام انتظامی، خاطر نشان کرد: متهم با این ترفند متقلبانه بیش از 22 میلیارد ریال از این شرکت کلاهبرداری کرده که پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.

فرمانده انتظامی استان مازندران سهل انگاری افراد در رعایت نکات امنیتی تجارت، ضعف آگاهی و اعتماد بی مورد به افراد را از مهمترین عوامل سوء استفاده سودجویان و کلاهبرداران برشمرد.

سردار میرفیضی با بیان اینکه،کلاهبرداران و افراد فرصت طلب معمولا با ظاهری فریبنده، آراسته و با قدرت بيان فوق العاده طعمه های خود را انتخاب می کنند به متصدیان شرکت ها و موسسات تجاری و تولیدی، توصیه کرد: برای پیشگیری از سوء استفاده افراد فرصت طلب و سودجو از اعتماد به افراد ناشناس خودداری کنند
نویسنده:فرشته بامری
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: